Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi šai nedēļai: 28. septembris – 4. oktobris

 


AUNS Ir iespēja kaut ko sākt no jauna. Centieties neļaut vaļu emocijām un nepalaidiet garām iespējas, kuras pašas „krīt” jums rokās. Mīlestībā šis ir atklātības un atzīšanās laiks. Līdz piektdienai jums būs iespēja salikt visus punktus uz „i”. Savukārt brīvdienās, ja būsiet tikuši skaidrībā par savām jūtām, jau mierīgāk varat sākt veidot attiecības.

VĒRSIS Šonedēļ pārskatīsiet attiecības vai arī saņemsiet jaunus sadarbības piedāvājumus. Daļa sakaru var izjukt, iespējamas šķiršanās. Taču būs arī iespēja rast savstarpēju sapratni, apklāti apspriest visu, kas jūs satrauc. Trešdiena un ceturtdiena piemērota jaunu darbu sākšanai. Romantiskajās attiecībās izdosies viegli pārvarēt barjeras.

DVĪŅI Iespējamas pārmaiņas darbā, kuras jūs uztversiet pārlieku emocionāli. Atklāsies problēmas attiecībās ar kolēģiem, var ātri izcelties konflikti. Otrdien pacentieties tikt ar visu skaidrībā. Šajā laikā pavērsies jaunas perspektīvas, bet idejas un priekšlikumi var pavērt jaunus horizontus. Brīvdienās plānojiet aktīvu atpūtu, varat doties tālos braucienos. 
VĒZIS Šajā periodā jūs gaida notikumu kaleidoskops. Ja esat iemīlējušies, romāns var strauji attīstīties. Arī visās citās jomās gaidāma atjaunotne un nepieciešamība risināt jautājumus radoši. Pacentieties piepildīt savu dzīvi ar dažādiem darbiem, apvienojiet profesionālās intereses ar komunikāciju un citām patīkamām nodarbēm. Iespējams, satiksiet cilvēkus, ar kuriem turpmāk jūs saistīs projekti.
LAUVA Jūsu intereses šonedēļ būs saistītas galvenokārt ar mājām un ģimeni. Laiks īstenot plānus, kurus uz kādu laiku bijāt atlikuši. Pacentieties apvienot savus tuviniekus, risinot kādu kopīgu jautājumu, turklāt jūsu ieguldījumam jābūt gana lielam, lai būtu vēlēšanās iesākto turpināt. Neprecētus Lauvas šajā periodā gaida romantiskas tikšanās. Savukārt notikumiem, kas risināsies nedēļas vidū, būs attālinātas sekas.

JAUNAVA Šonedēļ būs daudz jaunumu. Varat sākt jaunus darbus vai ieviest pārmaiņas jau iesāktajos. Darījumu, braucienu un vizīšu būs ļoti daudz. Neatlieciet uz nākamo nedēļu svarīgus pasākumus un lielus pirkumus. Iespējams, pretējā dzimuma pārstāvji tagad jums izrādīs gana daudz uzmanības. Taču, ja jums ir svarīgas attiecības ar pastāvīgo partneri, centieties viņu neaizvainot un neizraisīt greizsirdību.
SVARI Jums jāpadomā, kurus ienākumu avotus jūs neizmantojat pilnībā. Jums vēl ir mēnesis savus pozīciju nostiprināšanai, kā arī, lai parūpētos par noguldījumiem un akcijām. Pašlaik nedrīkst pieļaut lielus tēriņus – tas jums palīdzēs nostiprināt panākumus, ko esat guvuši beidzamajā laikā. Mīlestība un komunikācija ar tuvu cilvēku šonedēļ sagādās spilgtus iespaidus. Taču visam notiekošajam var būt sekas, kuras izpaudīsies pēc kāda laika.
SKORPIONS Šī nedēļa būs lūzuma posms attiecībās, kuras jums ir ļoti svarīgas. Nozīmīgākie notikumi risināsies trešdien un ceturtdien. Kontrolējiet emocijas, ja šajās dienās plānojat pasākumus, no kuriem ir atkarīgas jūsu nākotnes perspektīvas. Iespējams, jūs saņemsiet atbildes uz jautājumiem, kurus ilgu laiku nevārējāt saņemties uzdot. Taču esiet gatavi tam, ka tad, ja saņemsiet atbildes, jums būs jāpieņem lēmumi, kas var izjaukt jūsu dzīves stabilitāti.
STRĒLNIEKS Lielu daļu sava laika jūs veltīsiet personīgajām darīšanām. Jūsu iztēli var pārņemt kāds noslēpums vai slēpti faktori attiecībās. Savukārt dalība dažādos pasākumos būs noderīga lietišķu sakaru veidošanai nākotnē. Izmantojiet pašreizējās iespējas, arī tad, ja jums uzreiz neizdosies saprast, kurš un kāpēc jums sniedz atbalstu. Tuvākā mēneša laikā varēsiet mierīgākā gaisotnē novērtēt savas jaunās pozīcijas un perspektīvas.
MEŽĀZIS Esiet gatavi mainīt savu pozīciju un īpaši nepretojieties, jūtot, šādi rīkoties jūs piespiež kolēģi vai apstākļi. Nogaidiet, lai situācija noskaidrojas pilnībā. Pirmdien apspriedes, sarunas, sarakste palīdzēs tikt skaidrībā, vai viss norit pēc plāna. Strādājot grupā, tikšanās ar draugiem un citi kopīga darba varianti pašlaik pavērs jums jaunas perspektīvas. Ja plānojat pārmaiņas personīgajā dzīvē, rīkojieties aktīvāk.
ŪDENSVĪRS Jums būs pilnībā jāiedziļinās darbā un ar to saistītu jautājumu risināšanā. Kamēr jūs pilnībā būsiet pievērsušies profesionālajai jomai, var rasties problēmas ar tiem, kas gaida no jums mīlestības izpausmes un uzmanību. Tikšanā vai radiņu plānojiet trešdien vai ceturtdien, ja vēlaties tikt skaidrībā ar savām jūtām. Šīs nedēļas notikumu rezultātā jūs varat nonākt sarežģītas izvēles priekšā. Taču tieši tagad sākas periods, kad jums izdosies veiksmīgi īstenot savus plānus. 
ZIVIS Izmantojiet alternatīvas iespējas savā darbā. Priekšlikumi un jaunas idejas var izrādīties noderīgas, tāpat arī vēlēšanās apgūt jaunu darbības jomu. Šonedēļ varat plānot komandējumus, dalību semināros. Iespējamas gan romantiskas, gan lietišķas iepazīšanās, kurām būs svarīga nozīme jūsu dzīvē. Visu svarīgāko paveiciet šonedēļ.
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst