Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi šai nedēļai: 28. septembris – 4. oktobris

 


AUNS Ir iespēja kaut ko sākt no jauna. Centieties neļaut vaļu emocijām un nepalaidiet garām iespējas, kuras pašas „krīt” jums rokās. Mīlestībā šis ir atklātības un atzīšanās laiks. Līdz piektdienai jums būs iespēja salikt visus punktus uz „i”. Savukārt brīvdienās, ja būsiet tikuši skaidrībā par savām jūtām, jau mierīgāk varat sākt veidot attiecības.

VĒRSIS Šonedēļ pārskatīsiet attiecības vai arī saņemsiet jaunus sadarbības piedāvājumus. Daļa sakaru var izjukt, iespējamas šķiršanās. Taču būs arī iespēja rast savstarpēju sapratni, apklāti apspriest visu, kas jūs satrauc. Trešdiena un ceturtdiena piemērota jaunu darbu sākšanai. Romantiskajās attiecībās izdosies viegli pārvarēt barjeras.

DVĪŅI Iespējamas pārmaiņas darbā, kuras jūs uztversiet pārlieku emocionāli. Atklāsies problēmas attiecībās ar kolēģiem, var ātri izcelties konflikti. Otrdien pacentieties tikt ar visu skaidrībā. Šajā laikā pavērsies jaunas perspektīvas, bet idejas un priekšlikumi var pavērt jaunus horizontus. Brīvdienās plānojiet aktīvu atpūtu, varat doties tālos braucienos. 
VĒZIS Šajā periodā jūs gaida notikumu kaleidoskops. Ja esat iemīlējušies, romāns var strauji attīstīties. Arī visās citās jomās gaidāma atjaunotne un nepieciešamība risināt jautājumus radoši. Pacentieties piepildīt savu dzīvi ar dažādiem darbiem, apvienojiet profesionālās intereses ar komunikāciju un citām patīkamām nodarbēm. Iespējams, satiksiet cilvēkus, ar kuriem turpmāk jūs saistīs projekti.
LAUVA Jūsu intereses šonedēļ būs saistītas galvenokārt ar mājām un ģimeni. Laiks īstenot plānus, kurus uz kādu laiku bijāt atlikuši. Pacentieties apvienot savus tuviniekus, risinot kādu kopīgu jautājumu, turklāt jūsu ieguldījumam jābūt gana lielam, lai būtu vēlēšanās iesākto turpināt. Neprecētus Lauvas šajā periodā gaida romantiskas tikšanās. Savukārt notikumiem, kas risināsies nedēļas vidū, būs attālinātas sekas.

JAUNAVA Šonedēļ būs daudz jaunumu. Varat sākt jaunus darbus vai ieviest pārmaiņas jau iesāktajos. Darījumu, braucienu un vizīšu būs ļoti daudz. Neatlieciet uz nākamo nedēļu svarīgus pasākumus un lielus pirkumus. Iespējams, pretējā dzimuma pārstāvji tagad jums izrādīs gana daudz uzmanības. Taču, ja jums ir svarīgas attiecības ar pastāvīgo partneri, centieties viņu neaizvainot un neizraisīt greizsirdību.
SVARI Jums jāpadomā, kurus ienākumu avotus jūs neizmantojat pilnībā. Jums vēl ir mēnesis savus pozīciju nostiprināšanai, kā arī, lai parūpētos par noguldījumiem un akcijām. Pašlaik nedrīkst pieļaut lielus tēriņus – tas jums palīdzēs nostiprināt panākumus, ko esat guvuši beidzamajā laikā. Mīlestība un komunikācija ar tuvu cilvēku šonedēļ sagādās spilgtus iespaidus. Taču visam notiekošajam var būt sekas, kuras izpaudīsies pēc kāda laika.
SKORPIONS Šī nedēļa būs lūzuma posms attiecībās, kuras jums ir ļoti svarīgas. Nozīmīgākie notikumi risināsies trešdien un ceturtdien. Kontrolējiet emocijas, ja šajās dienās plānojat pasākumus, no kuriem ir atkarīgas jūsu nākotnes perspektīvas. Iespējams, jūs saņemsiet atbildes uz jautājumiem, kurus ilgu laiku nevārējāt saņemties uzdot. Taču esiet gatavi tam, ka tad, ja saņemsiet atbildes, jums būs jāpieņem lēmumi, kas var izjaukt jūsu dzīves stabilitāti.
STRĒLNIEKS Lielu daļu sava laika jūs veltīsiet personīgajām darīšanām. Jūsu iztēli var pārņemt kāds noslēpums vai slēpti faktori attiecībās. Savukārt dalība dažādos pasākumos būs noderīga lietišķu sakaru veidošanai nākotnē. Izmantojiet pašreizējās iespējas, arī tad, ja jums uzreiz neizdosies saprast, kurš un kāpēc jums sniedz atbalstu. Tuvākā mēneša laikā varēsiet mierīgākā gaisotnē novērtēt savas jaunās pozīcijas un perspektīvas.
MEŽĀZIS Esiet gatavi mainīt savu pozīciju un īpaši nepretojieties, jūtot, šādi rīkoties jūs piespiež kolēģi vai apstākļi. Nogaidiet, lai situācija noskaidrojas pilnībā. Pirmdien apspriedes, sarunas, sarakste palīdzēs tikt skaidrībā, vai viss norit pēc plāna. Strādājot grupā, tikšanās ar draugiem un citi kopīga darba varianti pašlaik pavērs jums jaunas perspektīvas. Ja plānojat pārmaiņas personīgajā dzīvē, rīkojieties aktīvāk.
ŪDENSVĪRS Jums būs pilnībā jāiedziļinās darbā un ar to saistītu jautājumu risināšanā. Kamēr jūs pilnībā būsiet pievērsušies profesionālajai jomai, var rasties problēmas ar tiem, kas gaida no jums mīlestības izpausmes un uzmanību. Tikšanā vai radiņu plānojiet trešdien vai ceturtdien, ja vēlaties tikt skaidrībā ar savām jūtām. Šīs nedēļas notikumu rezultātā jūs varat nonākt sarežģītas izvēles priekšā. Taču tieši tagad sākas periods, kad jums izdosies veiksmīgi īstenot savus plānus. 
ZIVIS Izmantojiet alternatīvas iespējas savā darbā. Priekšlikumi un jaunas idejas var izrādīties noderīgas, tāpat arī vēlēšanās apgūt jaunu darbības jomu. Šonedēļ varat plānot komandējumus, dalību semināros. Iespējamas gan romantiskas, gan lietišķas iepazīšanās, kurām būs svarīga nozīme jūsu dzīvē. Visu svarīgāko paveiciet šonedēļ.
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Viņķele paziņo, kad Latvijā būs jāatgriežas pie obligātas sejas masku nēsāšanas

Pie obligātas sejas masku lietošanas noteiktās situācijās Latvijā varētu atgriezties, ja saslimstība ar Covid-19 tuvotos 20 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, bet patlaban šis rādītājs ir zemāks par pieci, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Viņa skaidroja, ka "sejas maskas noteiktos scenārijos ir kā obligāta sastāvdaļa infekcijas ierobežošanai, bet pie tā inficēšanās līmeņa, kas Latvijā ir šobrīd, un tas vēl vakar bija zem pieciem [saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju], tad plaša sejas masku lietošana pagaidām nav nepieciešama".Tomēr, ja Latvija atgrieztos pie saslimstības rādītāja, kas tuvotos 20 saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, tad sejas masku lietošanu atsevišķās situācijās atkal varētu noteikt par obligātu, un viena no pirmajām vietām, kur tās nāktos vilkt, varētu būt sabiedriskais transports, atzina veselības ministre.Politiķe gan uzsvēra, ka gadījumā, ja vajadzētu atgriezties pie obligāta…

Privātā automašīna no 2021. gada kļūs par bagātnieku privilēģiju

Milzu skandālu pērn izraisījusī iecere paaugstināt nodokļus, ar ko apliek lietotas automašīnas, beidzot guvusi skaitliskas aprises – tiks ieviests arī pilnīgi jauns nodoklis, kas būs saudzīgs pret dārgu elektroautomašīnu pircējiem, bet nežēlīgs pret Latvijas ekonomiskajiem apstākļiem daudz atbilstošāko lietotu iekšdedzes auto un arī moto parku. Lai amortizētu sadārdzinājumu, iedzīvotāji, visticamāk, atsāks braukt ar Igaunijā reģistrētām mašīnām.

Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācija (LATTA) jau 2019.gadā aicināja Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā ierosinātajiem grozījumiem «Alternatīvo degvielu attīstības plānā 2017.-2020. gadam».Grozījumi paredz ar 2021. gadu ieviest transportlīdzekļu reģistrācijas nodokli ar fosilām degvielām darbināmiem transportlīdzekļiem un ieviest ierobežojumu reģistrēt/ieviest Latvijā transportlīdzekļus, kas vecāki par 3 gadiem vai kam tiek veikta otrreizējā reģistrācija. Ar 2025. gadu paredzēts ierobežot vai aizliegt jaun…

Nodokļu izmaiņas skars visus

Plānotās izmaiņas visvairāk skars darba ņēmējus, jo, pārdalot nodokļu slogu no iedzīvotāju ienākuma nodokļa uz sociālajām iemaksām, lielāks nodokļu slogs būs piemērojams visai algai (13 % (8+5)) un mazāks (18%/21%) ienākumam, no kura būs atskaitītas sociālās iemaksas un atvieglojumi.

Tas nozīmē, ka darbinieki ar mazāku algu saņems nedaudz vairāk, bet ar lielāku algu nedaudz vairāk pēc nodokļu atskaitīšanas. Papildus veidojas interesants fakts, ka ģimenēm ar apgādībā esošām personām ienākumi nedaudz samazināsies, neskatoties uz tā jau diezgan slikto demogrāfisko situāciju.Papildus ir jāatzīmē, ka šobrīd ir sagatavots MK noteikumu projekts minimālas algas palielināšanai no 430 līdz 500 eiro, kas tiešā veidā skars uzņēmējus, īpaši reģionos.Iespējams, izmaiņas skars uzņēmējus, kuru darbinieki nesaņem minimālas algas apmēru mēnesī. Proti, ja ir aprēķināta mazāka alga nekā valstī noteiktā minimālā alga (piemēram, pusslodze, stundu likmes), tad darba devējs maksās minimālo sociālo iemaksu apm…