Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi šai nedēļai: 21. – 27. septembris

 


AUNS Būs daudz jaunu iespēju. Nepalaidiet garām izdevību sākt vai paplašināt savu biznesu, nodibināt lietišķus sakaru, apspriest ar partneriem perspektīvas. Problēmas var radīt steiga, nesaskaņota rīcība kolektīvā, pārmērīgas ambīcijas. Nosakiet prioritātes un dariet visu pēc kārtas. Pirmdien iespējamas pozitīvas pārmaiņas personīgajā dzīvē, taču sestdien var nākties atgriezties pie veco problēmu risināšanas.
VĒRSIS Ja nedēļas sākumā uzreiz ieiesiet pareizajā ritmā, paspēsiet paveikt ļoti daudz. Trešdien negaidīti pavērsies vilinošas perspektīvas. Neatsakieties no priekšlikumiem un neapstrādājieties pie sasniegtā. Varat sākt mājokļa pārkārtošanu, iegādāties jaunus interjera priekšmetus. Romantisko un sapņaino noskaņojumu nedēļas nogalē nomainīs vēlme darboties aktīvāk un dinamiskāk.
DVĪŅI Jūs gaida daudzi un daudzveidīgi notikumi. Esiet gatavi ātri mainīt plānus atkarībā no apstākļiem. Iztraucēt jūs ceļā uz panākumiem var tikai pārlieku emocionāla attieksme pret notiekošo. Apkārtējo cilvēku uzvedības motīvos iedziļināsieties vēlāk, bet pašlaik izmantojiet iespēju sākt jaunus projektus un dibināt izdevīgas pazīšanās. Turklāt jums jārīkojas izlēmīgi jau no pirmdienas. Trešdienu atvēliet atelpai, varat doties iepirkties.
VĒZIS Labs laiks braucieniem un perspektīvu paplašināšanai. Nenāks par sliktu mazliet egoisma – radinieku problēmām veltīsiet laiku vēlāk. Jaunus darbus ieteicams sākt trešdien. Šajā dienā pievērsiet uzmanību saņemtajai informācijai, priekšlikumiem un idejām. Sākot ar piektdienu problēmas var sagādāt finansiāli darījumi. Tēriņus samaziniet līdz minimumam vai vairāk laika veltiet garīgām vērtībām, komunikācijai ar tuviniekiem, savam hobijam.
LAUVA Pašlaik jūsu enerģija kūsāt kūsā, tāpēc neatlieciet jaunu ideju īstenošanu uz vēlāku laiku. Materiālus jautājumus labāk risināt nedēļas pirmajā pusē, bet personiskas pazīšanās dibināt trešdien. Nekas īpašs nav jādara, vienkārši ļaujiet tuvam cilvēkam parūpēties par jums, atklājiet savas jūtas un vēlēšanās. Brīvdienās nesteidzieties kaut ko mainīt. 

JAUNAVA Esiet prātīgi, citādi dažas pārmaiņas var izjaukt jūsu dvēseles mieru. Nepārdzīvojiet priekšniecības nesavaldības vai tuva cilvēka neiecietības dēļ. Nodaliet būtisko no otršķirīgā. Pavērsies daudzas iespējas, taču vienatnē jūs neko daudz nesasniegsiet. Trešdien lieciet lietā savas analītiskās spējas – tādējādi jums izdosies ievirzīt notikumus jums izdevīgā gultnē. Brīvdienās veltiet laiku savai veselībai un ārienei.
SVARI Svarīgākos darbus pacentieties paveikt pirmdien. Gan darbā, gan personīgajā dzīvē ir iespēja gūt panākumus un sasniegt mērķi. Taču jābūt savaldīgiem, lai nesarunātu lieku un saglabātu stabilas attiecības gan mājās, gan darbā. No otrdienas līdz ceturtdienai varat pārkārtot mājokli, bet trešdien iegādāties nepieciešamās lietas. Brīvdienās varat pamainīt imidžu, sākt apgūt jaunu fizisko vingrinājumu kompleksu.
SKORPIONS Iespējamas ļoti nozīmīgas pārmaiņas. Tikšanās un šķiršanās var izraisīt kardinālas pārmaiņas jūsu dzīvē. Ja ir pienācis laiks atvadīties no cilvēka, kurš jums kļuvis svešs, necentieties viņu noturēt. Nedēļas sākums labvēlīgs jaunu projektu un mācību uzsākšanai. Braucieni un komandējumi paplašinās jūsu perspektīvas un palīdzēs nodibināt izdevīgas pazīšanās. Piektdien un sestdien konflikts ar partneri var kļūt par iemeslu attiecību saraušanai. 
STRĒLNIEKS Jūs esat uz pozitīvu pārmaiņu sliekšņa. Sapņojiet, radiet idejas, paplašiniet noderīgu sakaru loku – tas viss var noderēt. Taču neesiet pārlieku atklāti un neuzspiediet savu viedokli apkārtējiem. Pirmdien un otrdien varat sākt jaunu projektu īstenošanu. Ģimene pašlaik ir jūsu lielākais balsts, tāpēc neaizmirstiet izrādīt uzmanību saviem tuviniekiem. Trešdien varat risināt nekustamā īpašuma iegādes vai mājokļa rekonstrukcijas jautājumus.
MEŽĀZIS Šonedēļ jūs varēsiet īstenot savas idejas. Iespējami finansiāli ienākumi vai lietišķi priekšlikumi ar labām perspektīvām. Trešdien pievērsiet uzmanību pārmaiņām vidē, kur atrodaties, izmantojiet iespēju atjaunot attiecības vai pavadiet vakaru kopā ar tuvu cilvēku. Šajā dienā iegādātie pirkumi sagādās daudz pozitīvu emociju. Pārējās nedēļas dienas vēlams pilnībā veltīt darbam.
ŪDENSVĪRS Ūdensvīriem neizdosies izvairīties no fiziskas pārslodzes un stresa. Bet, ja vēlaties apmierināt savas ambīcijas, esiet gatavi daudz strādāt. Mājoklī radiet komfortablu un harmonisku gaisotni. Tas simboliski palīdzēs jums atbrīvoties no nevajadzīgām mantām. Savukārt pašā nedēļas sākumā lieciet saprast mīļotajam cilvēkam, ka jūs domājat par viņu un kaļat nākotnes plānus. Visus svarīgos jautājumus atrisiniet līdz brīvdienām.
ZIVIS Ja jums ir nopietni nodomi, neatlieciet to īstenošanu. Iespējams virsstundu darbs, jauni lietišķi priekšlikumi. Neatsakieties un nepalaidiet garām iespēju atrisināt ar karjeru saistītus jautājumus, jo tik drīz šādas iespējas vairs nebūs. Personīgajās attiecībās negaidītas un patīkamas pārmaiņas iespējamas trešdien. Labāk neko neplānojiet, vienkārši esiet notikumu centrā. Svētdienu vēlams pavadīt svaigā gaisā.
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst