Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi šai nedēļai: 21. – 27. septembris

 


AUNS Būs daudz jaunu iespēju. Nepalaidiet garām izdevību sākt vai paplašināt savu biznesu, nodibināt lietišķus sakaru, apspriest ar partneriem perspektīvas. Problēmas var radīt steiga, nesaskaņota rīcība kolektīvā, pārmērīgas ambīcijas. Nosakiet prioritātes un dariet visu pēc kārtas. Pirmdien iespējamas pozitīvas pārmaiņas personīgajā dzīvē, taču sestdien var nākties atgriezties pie veco problēmu risināšanas.
VĒRSIS Ja nedēļas sākumā uzreiz ieiesiet pareizajā ritmā, paspēsiet paveikt ļoti daudz. Trešdien negaidīti pavērsies vilinošas perspektīvas. Neatsakieties no priekšlikumiem un neapstrādājieties pie sasniegtā. Varat sākt mājokļa pārkārtošanu, iegādāties jaunus interjera priekšmetus. Romantisko un sapņaino noskaņojumu nedēļas nogalē nomainīs vēlme darboties aktīvāk un dinamiskāk.
DVĪŅI Jūs gaida daudzi un daudzveidīgi notikumi. Esiet gatavi ātri mainīt plānus atkarībā no apstākļiem. Iztraucēt jūs ceļā uz panākumiem var tikai pārlieku emocionāla attieksme pret notiekošo. Apkārtējo cilvēku uzvedības motīvos iedziļināsieties vēlāk, bet pašlaik izmantojiet iespēju sākt jaunus projektus un dibināt izdevīgas pazīšanās. Turklāt jums jārīkojas izlēmīgi jau no pirmdienas. Trešdienu atvēliet atelpai, varat doties iepirkties.
VĒZIS Labs laiks braucieniem un perspektīvu paplašināšanai. Nenāks par sliktu mazliet egoisma – radinieku problēmām veltīsiet laiku vēlāk. Jaunus darbus ieteicams sākt trešdien. Šajā dienā pievērsiet uzmanību saņemtajai informācijai, priekšlikumiem un idejām. Sākot ar piektdienu problēmas var sagādāt finansiāli darījumi. Tēriņus samaziniet līdz minimumam vai vairāk laika veltiet garīgām vērtībām, komunikācijai ar tuviniekiem, savam hobijam.
LAUVA Pašlaik jūsu enerģija kūsāt kūsā, tāpēc neatlieciet jaunu ideju īstenošanu uz vēlāku laiku. Materiālus jautājumus labāk risināt nedēļas pirmajā pusē, bet personiskas pazīšanās dibināt trešdien. Nekas īpašs nav jādara, vienkārši ļaujiet tuvam cilvēkam parūpēties par jums, atklājiet savas jūtas un vēlēšanās. Brīvdienās nesteidzieties kaut ko mainīt. 

JAUNAVA Esiet prātīgi, citādi dažas pārmaiņas var izjaukt jūsu dvēseles mieru. Nepārdzīvojiet priekšniecības nesavaldības vai tuva cilvēka neiecietības dēļ. Nodaliet būtisko no otršķirīgā. Pavērsies daudzas iespējas, taču vienatnē jūs neko daudz nesasniegsiet. Trešdien lieciet lietā savas analītiskās spējas – tādējādi jums izdosies ievirzīt notikumus jums izdevīgā gultnē. Brīvdienās veltiet laiku savai veselībai un ārienei.
SVARI Svarīgākos darbus pacentieties paveikt pirmdien. Gan darbā, gan personīgajā dzīvē ir iespēja gūt panākumus un sasniegt mērķi. Taču jābūt savaldīgiem, lai nesarunātu lieku un saglabātu stabilas attiecības gan mājās, gan darbā. No otrdienas līdz ceturtdienai varat pārkārtot mājokli, bet trešdien iegādāties nepieciešamās lietas. Brīvdienās varat pamainīt imidžu, sākt apgūt jaunu fizisko vingrinājumu kompleksu.
SKORPIONS Iespējamas ļoti nozīmīgas pārmaiņas. Tikšanās un šķiršanās var izraisīt kardinālas pārmaiņas jūsu dzīvē. Ja ir pienācis laiks atvadīties no cilvēka, kurš jums kļuvis svešs, necentieties viņu noturēt. Nedēļas sākums labvēlīgs jaunu projektu un mācību uzsākšanai. Braucieni un komandējumi paplašinās jūsu perspektīvas un palīdzēs nodibināt izdevīgas pazīšanās. Piektdien un sestdien konflikts ar partneri var kļūt par iemeslu attiecību saraušanai. 
STRĒLNIEKS Jūs esat uz pozitīvu pārmaiņu sliekšņa. Sapņojiet, radiet idejas, paplašiniet noderīgu sakaru loku – tas viss var noderēt. Taču neesiet pārlieku atklāti un neuzspiediet savu viedokli apkārtējiem. Pirmdien un otrdien varat sākt jaunu projektu īstenošanu. Ģimene pašlaik ir jūsu lielākais balsts, tāpēc neaizmirstiet izrādīt uzmanību saviem tuviniekiem. Trešdien varat risināt nekustamā īpašuma iegādes vai mājokļa rekonstrukcijas jautājumus.
MEŽĀZIS Šonedēļ jūs varēsiet īstenot savas idejas. Iespējami finansiāli ienākumi vai lietišķi priekšlikumi ar labām perspektīvām. Trešdien pievērsiet uzmanību pārmaiņām vidē, kur atrodaties, izmantojiet iespēju atjaunot attiecības vai pavadiet vakaru kopā ar tuvu cilvēku. Šajā dienā iegādātie pirkumi sagādās daudz pozitīvu emociju. Pārējās nedēļas dienas vēlams pilnībā veltīt darbam.
ŪDENSVĪRS Ūdensvīriem neizdosies izvairīties no fiziskas pārslodzes un stresa. Bet, ja vēlaties apmierināt savas ambīcijas, esiet gatavi daudz strādāt. Mājoklī radiet komfortablu un harmonisku gaisotni. Tas simboliski palīdzēs jums atbrīvoties no nevajadzīgām mantām. Savukārt pašā nedēļas sākumā lieciet saprast mīļotajam cilvēkam, ka jūs domājat par viņu un kaļat nākotnes plānus. Visus svarīgos jautājumus atrisiniet līdz brīvdienām.
ZIVIS Ja jums ir nopietni nodomi, neatlieciet to īstenošanu. Iespējams virsstundu darbs, jauni lietišķi priekšlikumi. Neatsakieties un nepalaidiet garām iespēju atrisināt ar karjeru saistītus jautājumus, jo tik drīz šādas iespējas vairs nebūs. Personīgajās attiecībās negaidītas un patīkamas pārmaiņas iespējamas trešdien. Labāk neko neplānojiet, vienkārši esiet notikumu centrā. Svētdienu vēlams pavadīt svaigā gaisā.
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Viņķele paziņo, kad Latvijā būs jāatgriežas pie obligātas sejas masku nēsāšanas

Pie obligātas sejas masku lietošanas noteiktās situācijās Latvijā varētu atgriezties, ja saslimstība ar Covid-19 tuvotos 20 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, bet patlaban šis rādītājs ir zemāks par pieci, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Viņa skaidroja, ka "sejas maskas noteiktos scenārijos ir kā obligāta sastāvdaļa infekcijas ierobežošanai, bet pie tā inficēšanās līmeņa, kas Latvijā ir šobrīd, un tas vēl vakar bija zem pieciem [saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju], tad plaša sejas masku lietošana pagaidām nav nepieciešama".Tomēr, ja Latvija atgrieztos pie saslimstības rādītāja, kas tuvotos 20 saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, tad sejas masku lietošanu atsevišķās situācijās atkal varētu noteikt par obligātu, un viena no pirmajām vietām, kur tās nāktos vilkt, varētu būt sabiedriskais transports, atzina veselības ministre.Politiķe gan uzsvēra, ka gadījumā, ja vajadzētu atgriezties pie obligāta…

Privātā automašīna no 2021. gada kļūs par bagātnieku privilēģiju

Milzu skandālu pērn izraisījusī iecere paaugstināt nodokļus, ar ko apliek lietotas automašīnas, beidzot guvusi skaitliskas aprises – tiks ieviests arī pilnīgi jauns nodoklis, kas būs saudzīgs pret dārgu elektroautomašīnu pircējiem, bet nežēlīgs pret Latvijas ekonomiskajiem apstākļiem daudz atbilstošāko lietotu iekšdedzes auto un arī moto parku. Lai amortizētu sadārdzinājumu, iedzīvotāji, visticamāk, atsāks braukt ar Igaunijā reģistrētām mašīnām.

Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācija (LATTA) jau 2019.gadā aicināja Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā ierosinātajiem grozījumiem «Alternatīvo degvielu attīstības plānā 2017.-2020. gadam».Grozījumi paredz ar 2021. gadu ieviest transportlīdzekļu reģistrācijas nodokli ar fosilām degvielām darbināmiem transportlīdzekļiem un ieviest ierobežojumu reģistrēt/ieviest Latvijā transportlīdzekļus, kas vecāki par 3 gadiem vai kam tiek veikta otrreizējā reģistrācija. Ar 2025. gadu paredzēts ierobežot vai aizliegt jaun…

Nodokļu izmaiņas skars visus

Plānotās izmaiņas visvairāk skars darba ņēmējus, jo, pārdalot nodokļu slogu no iedzīvotāju ienākuma nodokļa uz sociālajām iemaksām, lielāks nodokļu slogs būs piemērojams visai algai (13 % (8+5)) un mazāks (18%/21%) ienākumam, no kura būs atskaitītas sociālās iemaksas un atvieglojumi.

Tas nozīmē, ka darbinieki ar mazāku algu saņems nedaudz vairāk, bet ar lielāku algu nedaudz vairāk pēc nodokļu atskaitīšanas. Papildus veidojas interesants fakts, ka ģimenēm ar apgādībā esošām personām ienākumi nedaudz samazināsies, neskatoties uz tā jau diezgan slikto demogrāfisko situāciju.Papildus ir jāatzīmē, ka šobrīd ir sagatavots MK noteikumu projekts minimālas algas palielināšanai no 430 līdz 500 eiro, kas tiešā veidā skars uzņēmējus, īpaši reģionos.Iespējams, izmaiņas skars uzņēmējus, kuru darbinieki nesaņem minimālas algas apmēru mēnesī. Proti, ja ir aprēķināta mazāka alga nekā valstī noteiktā minimālā alga (piemēram, pusslodze, stundu likmes), tad darba devējs maksās minimālo sociālo iemaksu apm…