Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi nedēļai: 14. – 20. septembris

 
AUNS (21.03.—20.04.) Šajā laikā jāizvairās no greizsirdības scēnām, ģimenes strīdiem, konfliktiem darbā un situācijām, kur iespējama izspiešana. Lai gan Auni velēsies dzīvot mierīgi un saskaņā ar sevi, to īstenot traucēs sadzīves, sociālie vai politiskie apstākļi. Bieži vien būs grūti saprast citus cilvēkus un viņu emocijas. Tā rezultātā Auni var būt pārlieku prasīgi pret citiem un sabojāt attiecības.
VĒRSIS (21.04.—21.05.) Vērši būs aktīvi un labā noskaņojumā. Šo laiku ieteicams veltīt apģērba iegādei, sadzīves rūpēm, bet galvenais – ēst kvalitatīvu pārtiku un piekopt veselīgu dzīvesveidu. Dodieties pastaigās, rūpīgi vēdiniet telpas. Ieteicami viegli ēdieni un ārstniecisks ūdens. Labs laiks kopīgām intelektuālām nodarbēm ar ģimenes locekļiem, bērniem. Var ierasties ciemiņi.
DVĪŅI (22.05.—21.06.) Jūs var pārsteigt necerēta veiksme, lieli panākumi darbā, peļņa darījumos, kur uz to nemaz neesat cerējuši. Var riskēt ar lielu naudu, droši pieņemt neordinārus lēmumus. Jums var tikt piedāvāts apšaubāms darījums, tāpēc esiet modri. Taču šis periods ir labvēlīgs jebkādām komerciālām aktivitātēm – līgumu un vienošanos slēgšanai, attiecību uzlabošanai ar vadību, ietekmīgiem cilvēkiem, oficiālu instanču apmeklēšanai. Iespējams, saņemsiet finansiālu palīdzību jaunu projektu īstenošanai.
VĒZIS (22.06.—22.07.) Šajā laikā var izdoties veiksmīgi pabeigt darbus, kurus esat atlikuši uz vēlāku laiku. Labs laiks ilgtermiņa projektu plānošanai -- rīkojieties apdomīgi, taču neatkāpieties no savas ieceres. Lai viss noritētu un tiktu pabeigts veiksmīgi, vēlams lūgt pieredzējuša cilvēka padomu. Izdosies veiksmīgi atrisināt jautājumus oficiālās instancēs. Šajā periodā uzlabosies arī materiālais stāvoklis.
LAUVA (23.07.—23.08.) Izdosies labi organizēt un veiksmīgi saplānot biznesu, veiksies profesionālajā jomā, sabiedriskajā darbībā un administrēšanā. Uzlabosies finansiālais un sociālais stāvoklis, taču, lai tā notiktu, jums būs pamatīgi jānopūlas. Veiksmīgs laiks korporatīvajam biznesam, ilgtermiņa darījumu un līgumu slēgšanai. Pieaugs jūsu prestižs, autoritāte un vadības labvēlība.
JAUNAVA (24.08.—23.09.) Pieaugs cīņasspars, vēlme sasniegt savu mērķi. Tajā pat laikā, rīkojoties gluži spontāni, jums izdosies pārvarēt visus šķēršļus. Tā kā jūs pastāvīgi rīkojaties pēc saviem ieskatiem un neļaujaties ietekmei no malas, savu tuvinieku acīs jūs esat spēcīga un pievilcīga personība. Līdera īpašības, ko atklāti demonstrēsiet, vairos pašcieņu. Tādējādi jūs iegūsiet vairāk sekotāju.
SVARI (24.09.—23.10.) Augsta darba efektivitāte, acīmredzams progress darījumos, jo īpaši tiem, kuri darbojas korporatīvajā biznesā vai politikā. Svari var mainīt darbības veidu, stilu, amatu. Interese par zinātniskiem pētījumiem un dažādiem eksperimentiem, vēlēšanās ieviest reformas profesionālajā jomā un uzņēmējdarbībā. Labs laiks politiķiem, militārpersonām, lieliem uzņēmējiem, zinātniekiem.
SKORPIONS (24.10.—22.11.) Jūsu plānos iejauksies tikšanās ar neordināriem cilvēkiem vai draugiem. Labs laiks elektronikas, orgtehnikas un sakaru līdzekļu iegādei, darba vides modernizēšanai un attiecību uzlabošanai ar kolēģiem un partneriem. Saņemsiet nepieciešamo informāciju, labas vēstis. Veiksmīgi atrisināsies daži finansiāli jautājumi. Izdosies nodibināt jaunas noderīgas pazīšanās. Nelieli braucieni būs interesanti un perspektīvā nāks par labu jūsu darbībai.
STRĒLNIEKS (23.11.—21.12.) Viss, ko šajā periodā darīsiet, būs ilgtermiņā, labi veiksies plānošana. Strēlniekiem, kuriem pieder liels nekustamais īpašums vai kapitāls, vērīgi jāseko situācijai, lai nepalaistu garām īsto brīdi, kad var gūt vislielāko labumu. Šajā laikā var sākt mājas celtniecību, iegādāties lauksaimniecības zemi utt. Lietišķie sakari, kurus nodibināsiet šajā nedēļā, lieti noderēs nākotnē.
MEŽĀZIS (22.12.—20.01.) Veidojiet stabilu materiālo bāzi un parūpējieties par drošu aizmuguri. Šajā laikā spēsiet ar vēsu prātu novērtēt problēmas, kuras radušās darījumos un finanšu jomā. Būs nopietni jāstrādā, lai ieliktu stiprus pamatus panākumiem nākotnē. Labs laiks ražošanas un finansiālās disciplīnas nostiprināšanai, stabilu un ilgstošu kontaktu nodibināšanai ar partneriem un kolēģiem, priekšniecību, ietekmīgiem cilvēkiem.
ŪDENSVĪRS (21.01.—19.02.) Piemērots laiks jaunu darbu sākšanai, sporta nodarbībām. Ūdensvīri daudz kontaktēsies, uzņemsies atbildīgus darbus. Spēsiet dinamiski plānot, koordinēt darbību, savukārt uzņēmība komunikācijā ar kolēģiem un darījumu partneriem palīdzēs sasniegt mērķi. Turklāt jūsu iniciatīvas tiks pienācīgi novērtētas. Labs laiks sarunām, turpmākās darba stratēģijas apspriešanai. 
ZIVIS (20.02.—20.03) Šajā laikā visspilgtāk izpaudīsies tādas rakstura īpašības kā pacietība, savaldība un mērķtiecība, kā arī rakstura stingrība un prasīgums gan pret sevi, gan citiem cilvēkiem. Šonedēļ noslēgtie līgumi un sadarbības vienošanās būs ilgstošas. Īpaši labvēlīgs laiks mācībām vai to pabeigšanai, kā arī visiem darījumiem, kuri saistīti ar zemes īpašumiem, derīgo izrakteņu ieguvi. Savukārt profesijas maiņa nākotnē var uzlabot kopējo situāciju.
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Viņķele paziņo, kad Latvijā būs jāatgriežas pie obligātas sejas masku nēsāšanas

Pie obligātas sejas masku lietošanas noteiktās situācijās Latvijā varētu atgriezties, ja saslimstība ar Covid-19 tuvotos 20 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, bet patlaban šis rādītājs ir zemāks par pieci, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Viņa skaidroja, ka "sejas maskas noteiktos scenārijos ir kā obligāta sastāvdaļa infekcijas ierobežošanai, bet pie tā inficēšanās līmeņa, kas Latvijā ir šobrīd, un tas vēl vakar bija zem pieciem [saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju], tad plaša sejas masku lietošana pagaidām nav nepieciešama".Tomēr, ja Latvija atgrieztos pie saslimstības rādītāja, kas tuvotos 20 saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, tad sejas masku lietošanu atsevišķās situācijās atkal varētu noteikt par obligātu, un viena no pirmajām vietām, kur tās nāktos vilkt, varētu būt sabiedriskais transports, atzina veselības ministre.Politiķe gan uzsvēra, ka gadījumā, ja vajadzētu atgriezties pie obligāta…

Privātā automašīna no 2021. gada kļūs par bagātnieku privilēģiju

Milzu skandālu pērn izraisījusī iecere paaugstināt nodokļus, ar ko apliek lietotas automašīnas, beidzot guvusi skaitliskas aprises – tiks ieviests arī pilnīgi jauns nodoklis, kas būs saudzīgs pret dārgu elektroautomašīnu pircējiem, bet nežēlīgs pret Latvijas ekonomiskajiem apstākļiem daudz atbilstošāko lietotu iekšdedzes auto un arī moto parku. Lai amortizētu sadārdzinājumu, iedzīvotāji, visticamāk, atsāks braukt ar Igaunijā reģistrētām mašīnām.

Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācija (LATTA) jau 2019.gadā aicināja Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā ierosinātajiem grozījumiem «Alternatīvo degvielu attīstības plānā 2017.-2020. gadam».Grozījumi paredz ar 2021. gadu ieviest transportlīdzekļu reģistrācijas nodokli ar fosilām degvielām darbināmiem transportlīdzekļiem un ieviest ierobežojumu reģistrēt/ieviest Latvijā transportlīdzekļus, kas vecāki par 3 gadiem vai kam tiek veikta otrreizējā reģistrācija. Ar 2025. gadu paredzēts ierobežot vai aizliegt jaun…

Nodokļu izmaiņas skars visus

Plānotās izmaiņas visvairāk skars darba ņēmējus, jo, pārdalot nodokļu slogu no iedzīvotāju ienākuma nodokļa uz sociālajām iemaksām, lielāks nodokļu slogs būs piemērojams visai algai (13 % (8+5)) un mazāks (18%/21%) ienākumam, no kura būs atskaitītas sociālās iemaksas un atvieglojumi.

Tas nozīmē, ka darbinieki ar mazāku algu saņems nedaudz vairāk, bet ar lielāku algu nedaudz vairāk pēc nodokļu atskaitīšanas. Papildus veidojas interesants fakts, ka ģimenēm ar apgādībā esošām personām ienākumi nedaudz samazināsies, neskatoties uz tā jau diezgan slikto demogrāfisko situāciju.Papildus ir jāatzīmē, ka šobrīd ir sagatavots MK noteikumu projekts minimālas algas palielināšanai no 430 līdz 500 eiro, kas tiešā veidā skars uzņēmējus, īpaši reģionos.Iespējams, izmaiņas skars uzņēmējus, kuru darbinieki nesaņem minimālas algas apmēru mēnesī. Proti, ja ir aprēķināta mazāka alga nekā valstī noteiktā minimālā alga (piemēram, pusslodze, stundu likmes), tad darba devējs maksās minimālo sociālo iemaksu apm…