Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi nedēļai: 14. – 20. septembris

 
AUNS (21.03.—20.04.) Šajā laikā jāizvairās no greizsirdības scēnām, ģimenes strīdiem, konfliktiem darbā un situācijām, kur iespējama izspiešana. Lai gan Auni velēsies dzīvot mierīgi un saskaņā ar sevi, to īstenot traucēs sadzīves, sociālie vai politiskie apstākļi. Bieži vien būs grūti saprast citus cilvēkus un viņu emocijas. Tā rezultātā Auni var būt pārlieku prasīgi pret citiem un sabojāt attiecības.
VĒRSIS (21.04.—21.05.) Vērši būs aktīvi un labā noskaņojumā. Šo laiku ieteicams veltīt apģērba iegādei, sadzīves rūpēm, bet galvenais – ēst kvalitatīvu pārtiku un piekopt veselīgu dzīvesveidu. Dodieties pastaigās, rūpīgi vēdiniet telpas. Ieteicami viegli ēdieni un ārstniecisks ūdens. Labs laiks kopīgām intelektuālām nodarbēm ar ģimenes locekļiem, bērniem. Var ierasties ciemiņi.
DVĪŅI (22.05.—21.06.) Jūs var pārsteigt necerēta veiksme, lieli panākumi darbā, peļņa darījumos, kur uz to nemaz neesat cerējuši. Var riskēt ar lielu naudu, droši pieņemt neordinārus lēmumus. Jums var tikt piedāvāts apšaubāms darījums, tāpēc esiet modri. Taču šis periods ir labvēlīgs jebkādām komerciālām aktivitātēm – līgumu un vienošanos slēgšanai, attiecību uzlabošanai ar vadību, ietekmīgiem cilvēkiem, oficiālu instanču apmeklēšanai. Iespējams, saņemsiet finansiālu palīdzību jaunu projektu īstenošanai.
VĒZIS (22.06.—22.07.) Šajā laikā var izdoties veiksmīgi pabeigt darbus, kurus esat atlikuši uz vēlāku laiku. Labs laiks ilgtermiņa projektu plānošanai -- rīkojieties apdomīgi, taču neatkāpieties no savas ieceres. Lai viss noritētu un tiktu pabeigts veiksmīgi, vēlams lūgt pieredzējuša cilvēka padomu. Izdosies veiksmīgi atrisināt jautājumus oficiālās instancēs. Šajā periodā uzlabosies arī materiālais stāvoklis.
LAUVA (23.07.—23.08.) Izdosies labi organizēt un veiksmīgi saplānot biznesu, veiksies profesionālajā jomā, sabiedriskajā darbībā un administrēšanā. Uzlabosies finansiālais un sociālais stāvoklis, taču, lai tā notiktu, jums būs pamatīgi jānopūlas. Veiksmīgs laiks korporatīvajam biznesam, ilgtermiņa darījumu un līgumu slēgšanai. Pieaugs jūsu prestižs, autoritāte un vadības labvēlība.
JAUNAVA (24.08.—23.09.) Pieaugs cīņasspars, vēlme sasniegt savu mērķi. Tajā pat laikā, rīkojoties gluži spontāni, jums izdosies pārvarēt visus šķēršļus. Tā kā jūs pastāvīgi rīkojaties pēc saviem ieskatiem un neļaujaties ietekmei no malas, savu tuvinieku acīs jūs esat spēcīga un pievilcīga personība. Līdera īpašības, ko atklāti demonstrēsiet, vairos pašcieņu. Tādējādi jūs iegūsiet vairāk sekotāju.
SVARI (24.09.—23.10.) Augsta darba efektivitāte, acīmredzams progress darījumos, jo īpaši tiem, kuri darbojas korporatīvajā biznesā vai politikā. Svari var mainīt darbības veidu, stilu, amatu. Interese par zinātniskiem pētījumiem un dažādiem eksperimentiem, vēlēšanās ieviest reformas profesionālajā jomā un uzņēmējdarbībā. Labs laiks politiķiem, militārpersonām, lieliem uzņēmējiem, zinātniekiem.
SKORPIONS (24.10.—22.11.) Jūsu plānos iejauksies tikšanās ar neordināriem cilvēkiem vai draugiem. Labs laiks elektronikas, orgtehnikas un sakaru līdzekļu iegādei, darba vides modernizēšanai un attiecību uzlabošanai ar kolēģiem un partneriem. Saņemsiet nepieciešamo informāciju, labas vēstis. Veiksmīgi atrisināsies daži finansiāli jautājumi. Izdosies nodibināt jaunas noderīgas pazīšanās. Nelieli braucieni būs interesanti un perspektīvā nāks par labu jūsu darbībai.
STRĒLNIEKS (23.11.—21.12.) Viss, ko šajā periodā darīsiet, būs ilgtermiņā, labi veiksies plānošana. Strēlniekiem, kuriem pieder liels nekustamais īpašums vai kapitāls, vērīgi jāseko situācijai, lai nepalaistu garām īsto brīdi, kad var gūt vislielāko labumu. Šajā laikā var sākt mājas celtniecību, iegādāties lauksaimniecības zemi utt. Lietišķie sakari, kurus nodibināsiet šajā nedēļā, lieti noderēs nākotnē.
MEŽĀZIS (22.12.—20.01.) Veidojiet stabilu materiālo bāzi un parūpējieties par drošu aizmuguri. Šajā laikā spēsiet ar vēsu prātu novērtēt problēmas, kuras radušās darījumos un finanšu jomā. Būs nopietni jāstrādā, lai ieliktu stiprus pamatus panākumiem nākotnē. Labs laiks ražošanas un finansiālās disciplīnas nostiprināšanai, stabilu un ilgstošu kontaktu nodibināšanai ar partneriem un kolēģiem, priekšniecību, ietekmīgiem cilvēkiem.
ŪDENSVĪRS (21.01.—19.02.) Piemērots laiks jaunu darbu sākšanai, sporta nodarbībām. Ūdensvīri daudz kontaktēsies, uzņemsies atbildīgus darbus. Spēsiet dinamiski plānot, koordinēt darbību, savukārt uzņēmība komunikācijā ar kolēģiem un darījumu partneriem palīdzēs sasniegt mērķi. Turklāt jūsu iniciatīvas tiks pienācīgi novērtētas. Labs laiks sarunām, turpmākās darba stratēģijas apspriešanai. 
ZIVIS (20.02.—20.03) Šajā laikā visspilgtāk izpaudīsies tādas rakstura īpašības kā pacietība, savaldība un mērķtiecība, kā arī rakstura stingrība un prasīgums gan pret sevi, gan citiem cilvēkiem. Šonedēļ noslēgtie līgumi un sadarbības vienošanās būs ilgstošas. Īpaši labvēlīgs laiks mācībām vai to pabeigšanai, kā arī visiem darījumiem, kuri saistīti ar zemes īpašumiem, derīgo izrakteņu ieguvi. Savukārt profesijas maiņa nākotnē var uzlabot kopējo situāciju.
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst