Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi nedēļai: 24. – 30. augusts

 
AUNS Iespējams, problēmas, kuras „uzbrūk” Auniem no visām pusēm, veiksmīgi atrisināsies. Bīstama, kritiska nedēļa. Jo īpaši tas sakāms par šīs zīmes stiprā dzimuma pārstāvjiem. Var pasliktināties pašsajūta, traumas, nelaimes gadījumi. Veiksmīgi darboties Auniem var traucēt depresija, kļūdas darbā, nelabvēļu skaudība, negaidīti šķēršļi. Var nedaudz pasliktināties finansiālais stāvoklis
VĒRSIS Šis periods var izrādīties ne visai veiksmīgs tiem, kuri raduši itin visā paļauties uz partneri. Tas attiecas gan uz Vēršiem – biznesmeņiem, gan ģimenes cilvēkiem. Nedēļai ir negatīvas tendences un tā būs diezgan saspringta. Vērši var kļūt nesavaldīgi, ja virsroku ņems emocijas – tas var izraisīt konfliktu un negatīvi ietekmēt pašsajūtu. 

DVĪŅI Var piemeklēt neveiksmes, dziļa vilšanās dzīvē. Varbūt, Dvīņi ir pārvērtējuši savus spēkus un iespējas, kuras nebūt nav bezgalīgas. Šīs nedēļas notikumi turpinās iepriekšējā perioda negatīvās tendences. Dvīņu enerģētiskais potenciāls turpina samazināties. Šīs zīmes pārstāvjus var pārņemt vispārēja neapmierinātība un pārņemt vēlme „aizbēgt” no apnicīgās ikdienas.
VĒZIS Šonedēļ Vēži var vairot savu popularitāti un gūt mīlestību. Iespējamas nejaušas iepazīšanās, kuras būtiski ietekmēs daudzu šīs zīmes pārstāvju dzīvi. Savukārt panākumi profesionālajā jomā šajā laikā būs atkarīgi ne tikai no pašiem Vēžiem. Daudziem var šķist, ka vilšanās jau ir pagātnē. Vēži kļūs enerģiskāki, arī personīgajā dzīvē viss būs kārtībā.

LAUVA Iespējama nelabvēlīga apstākļu sakritība, kas liks pamatīgi nopūlēties un veltīt laiku darbam, kuru jūs ne visai labi pārzināt. Taču šis būs labvēlīgs periods Lauvām, kuri mācās vai strādā radošu darbu. Jūs varat saņemt labu vēsti, kas palīdzēs sasniegt noteikto mērķi. Taču nevajag steidzināt notikumus un riskēt. Vienmērīga, taču neatlaidīga virzība pretī mērķim nesīs panākumus.
JAUNAVA Labvēlīgs periods, saistīts ar kosmosa enerģijas uzņemšanu, mīlestību un piedošanu. Daudzas Jaunavas sekos tradīcijām. Emocionāli pārdzīvojumi vai šķietami monotona dzīve var piespiest šīs zīmes stiprā dzimuma pārstāvjus meklēt jaunas iepazīšanās vai iespaidus. Turklāt šajā laikā Jaunavas būtiski ietekmēs ārējie apstākļi.

SVARI Šajā laikā Svarus gaida īsta izturības pārbaude. Var pasliktināties pašsajūta, iespējama saindēšanās, lieli izdevumi. Jāizvairās no dusmu izpausmēm, lai arī tās var pārņemt ar dubultu spēku. Enerģētiskais potenciāls samazinās. Iespējams, jūsu aktivitāti var ietekmēt sliktā pašsajūta. Var būt tikšanās, kura sagādās daudz nepatikšanu. 

SKORPIONS Iespējams, būs daudz sīku nepatikšanu. Neskatoties uz daudzu Skorpionu aktivitāti, sasniegt ievērojamus rezultātus neizdosies. Šis periods Skorpioniem būs īsta izturības pārbaude. Iespējami apmelojumi un nelabvēļu intrigas. Šīs zīmes pārstāvji var ļauties vilinājumam atdarināt ekstravagantus cilvēkus, atkārtot viņu muļķības. Nepamatoti tēriņi, izšķērdība.
STRĒLNIEKS Strēlniekiem izdosies mainīt iepriekšējā perioda negatīvās tendences un vērst situāciju sev par labu. Varat vērsties pie vadības vai valsts organizācijās. Šonedēļ būs mainīgs noskaņojums, ilūzijas. Strēlnieki var kļūdīties, izvērtējot notiekošo. Šīs zīmes pārstāvjiem var būt grūti savienot ģimenes rūpes ar profesionālajiem pienākumiem.

MEŽĀZIS Atjaunosies enerģija, iegūsiet jaunas zināšanas, atgūsiet iekšējo brīvību. Labs laiks harmoniskām ģimenes attiecībām, jautrībai. Mežāži var laikus pabeigt dažus visneatliekamākos darbus. Taču šajā periodā vēlams ik pa laikam palikt vienatnē un mierīgi padomāt, pēc tam Mežāži sajutīs mieru un atgūs garīgo līdzsvaru. Šis periods var dot viņiem ticību, ka nākotnē viss būs labi, izbaudīt ģimenes laimi.
ŪDENSVĪRS Pretrunīga nedēļa. Tās pirmajā pusē iespējams izdevīgs pirkums vai nekustamā īpašuma iegāde. Savukārt perioda otrajā pusē Ūdensvīriem – vīriešiem būs jāpieņem kardināli lēmumi personīgajā dzīvē, jo viņu izredzēto pretenzijas var izrādīties gluži pamatotas un argumentētas. Izskaidrošanās sabojās labo noskaņojumu, ko radījuši veiksmīgie pirkumi, izraisīs nervozitāti un spēku izsīkumu. 
ZIVIS Lielāko daļu laika Zivīm būs jāveltī organizatoriskajam darbam – jādibina sakari, jāsagatavo materiālā bāze. Daudziem tas izdosies ātri un viegli, taču tas nopietni ietekmēs darījumus un veselības stāvokli. Šonedēļ var aktivizēties negatīvie procesi sabiedrībā. Jo īpaši uzmanīgiem jābūt valsts iestāžu ierēdņiem, kuriem jāņem vērā pārmaiņas.
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Covid-19 pacientiem ļaus iet uz darbu arī ar pozitīvu Covid-19 testu

  Nenovērojot Covid-19 simptomus trīs dienas pēc kārtas, darba nespējas lapu pēc 14 dienām pacientam var aizvērt arī tad, ja Covid-19 tests joprojām uzrāda pozitīvu rezultātu, skaidroja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide. Aģentūrai LETA neoficiāli tika pausta neizpratne par gadījumu Saulkrastos, kur kāda bērnudārza pedagoģe baidās atgriezties darbā un aplipināt ar Covid-19 bērnus, jo viņai joprojām esot pozitīvs tests, bet ģimenes ārsts viņai nepagarina slimības lapu ilgāk par 21 dienu. Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts iestādes skaidro, ka Covid-19 pozitīvs pacients bez saslimšanas simptomiem nevar inficēt citus. Pašreizējā kārtība paredz, ka šādos gadījumos mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un pedagogiem darba nespējas lapu var aizvērt pēc 21 dienas, ja netiek novēroti Covid-19 simptomi, neskatoties uz testa rezultātu. Pārējos gadījumos šis termiņš ir 14 dienas. Kā ziņots, minē

Valdībā diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu

  Valdībā iepriekš diskutēts par komandantstundas ieviešanu visu diennakti un katru dienu, taču ministri izšķīrušies par šādas prasības nenoteikšanu, šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atklāja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV). Viņa skaidroja, ka valdībā bijusi diskusija noteikt ierobežojumus uz visu diennakts laiku un katru dienu, tomēr atzīts, ka "cilvēkiem tomēr ir jādodas uz darbu un ražošanas procesi arī nav pārtraucami". Līdz ar to tika nolemts koncentrēties uz aizliegumu atstāt dzīvesvietu, izņemot specifiskos gadījumos, aizvadītajās svētku brīvdienās un šajā nedēļas nogalē. Siliņa gan deputātiem neminēja, vai komandantstundu valdība varētu noteikt arī turpmākās nedēļas nogalēs. Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 25.janvārim, otrdien pēc valdības un Krīzes vadība padomes kopsēdes mediju pārstāvjus informēja Operatīvās vadības grupas vadītājs, Val

Viņķele: Pilnībā slēgtas skolas un veikali - tie varētu būt nākamie ierobežojumi

  Cilvēkiem nepietiekami rūpīgi ievērojot esošos Covid-19 ierobežojumus un turpinoties slimības izplatībai, Latvijā var nākties lemt par vēl stingrākiem ierobežojumiem veikaliem un pilnīgu pāreju uz attālinātām mācībām, šādu viedokli šorīt LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Ministre vērtēja, ka Latvijas iedzīvotāju attieksme pret Covid-19 salīdzinājumā ar pavasari ir krietni mainījusies un cilvēki atsākuši daudz vairāk pārvietoties. Cilvēki vairs "nespēj baidīties" un daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību. Pēc politiķes vārdiem, ja šāda tendence turpināsies, tad vienīgā iespēja būšot, piemēram, striktāk vērt ciet veikalus, līdzīgi kā citviet Eiropā, kur strādā tikai pārtikas veikali un aptiekas. Par to, vai nepieciešami jauni ierobežojumi veikalu darbam brīvdienās, valdība varētu lemt jau rīt, kad Ministru kabinets sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Viņķele izteicās, ka viņai ļoti negribētos, lai valdība īst