Pāriet uz galveno saturu

Horoskopi nedēļai: 24. – 30. augusts

 
AUNS Iespējams, problēmas, kuras „uzbrūk” Auniem no visām pusēm, veiksmīgi atrisināsies. Bīstama, kritiska nedēļa. Jo īpaši tas sakāms par šīs zīmes stiprā dzimuma pārstāvjiem. Var pasliktināties pašsajūta, traumas, nelaimes gadījumi. Veiksmīgi darboties Auniem var traucēt depresija, kļūdas darbā, nelabvēļu skaudība, negaidīti šķēršļi. Var nedaudz pasliktināties finansiālais stāvoklis
VĒRSIS Šis periods var izrādīties ne visai veiksmīgs tiem, kuri raduši itin visā paļauties uz partneri. Tas attiecas gan uz Vēršiem – biznesmeņiem, gan ģimenes cilvēkiem. Nedēļai ir negatīvas tendences un tā būs diezgan saspringta. Vērši var kļūt nesavaldīgi, ja virsroku ņems emocijas – tas var izraisīt konfliktu un negatīvi ietekmēt pašsajūtu. 

DVĪŅI Var piemeklēt neveiksmes, dziļa vilšanās dzīvē. Varbūt, Dvīņi ir pārvērtējuši savus spēkus un iespējas, kuras nebūt nav bezgalīgas. Šīs nedēļas notikumi turpinās iepriekšējā perioda negatīvās tendences. Dvīņu enerģētiskais potenciāls turpina samazināties. Šīs zīmes pārstāvjus var pārņemt vispārēja neapmierinātība un pārņemt vēlme „aizbēgt” no apnicīgās ikdienas.
VĒZIS Šonedēļ Vēži var vairot savu popularitāti un gūt mīlestību. Iespējamas nejaušas iepazīšanās, kuras būtiski ietekmēs daudzu šīs zīmes pārstāvju dzīvi. Savukārt panākumi profesionālajā jomā šajā laikā būs atkarīgi ne tikai no pašiem Vēžiem. Daudziem var šķist, ka vilšanās jau ir pagātnē. Vēži kļūs enerģiskāki, arī personīgajā dzīvē viss būs kārtībā.

LAUVA Iespējama nelabvēlīga apstākļu sakritība, kas liks pamatīgi nopūlēties un veltīt laiku darbam, kuru jūs ne visai labi pārzināt. Taču šis būs labvēlīgs periods Lauvām, kuri mācās vai strādā radošu darbu. Jūs varat saņemt labu vēsti, kas palīdzēs sasniegt noteikto mērķi. Taču nevajag steidzināt notikumus un riskēt. Vienmērīga, taču neatlaidīga virzība pretī mērķim nesīs panākumus.
JAUNAVA Labvēlīgs periods, saistīts ar kosmosa enerģijas uzņemšanu, mīlestību un piedošanu. Daudzas Jaunavas sekos tradīcijām. Emocionāli pārdzīvojumi vai šķietami monotona dzīve var piespiest šīs zīmes stiprā dzimuma pārstāvjus meklēt jaunas iepazīšanās vai iespaidus. Turklāt šajā laikā Jaunavas būtiski ietekmēs ārējie apstākļi.

SVARI Šajā laikā Svarus gaida īsta izturības pārbaude. Var pasliktināties pašsajūta, iespējama saindēšanās, lieli izdevumi. Jāizvairās no dusmu izpausmēm, lai arī tās var pārņemt ar dubultu spēku. Enerģētiskais potenciāls samazinās. Iespējams, jūsu aktivitāti var ietekmēt sliktā pašsajūta. Var būt tikšanās, kura sagādās daudz nepatikšanu. 

SKORPIONS Iespējams, būs daudz sīku nepatikšanu. Neskatoties uz daudzu Skorpionu aktivitāti, sasniegt ievērojamus rezultātus neizdosies. Šis periods Skorpioniem būs īsta izturības pārbaude. Iespējami apmelojumi un nelabvēļu intrigas. Šīs zīmes pārstāvji var ļauties vilinājumam atdarināt ekstravagantus cilvēkus, atkārtot viņu muļķības. Nepamatoti tēriņi, izšķērdība.
STRĒLNIEKS Strēlniekiem izdosies mainīt iepriekšējā perioda negatīvās tendences un vērst situāciju sev par labu. Varat vērsties pie vadības vai valsts organizācijās. Šonedēļ būs mainīgs noskaņojums, ilūzijas. Strēlnieki var kļūdīties, izvērtējot notiekošo. Šīs zīmes pārstāvjiem var būt grūti savienot ģimenes rūpes ar profesionālajiem pienākumiem.

MEŽĀZIS Atjaunosies enerģija, iegūsiet jaunas zināšanas, atgūsiet iekšējo brīvību. Labs laiks harmoniskām ģimenes attiecībām, jautrībai. Mežāži var laikus pabeigt dažus visneatliekamākos darbus. Taču šajā periodā vēlams ik pa laikam palikt vienatnē un mierīgi padomāt, pēc tam Mežāži sajutīs mieru un atgūs garīgo līdzsvaru. Šis periods var dot viņiem ticību, ka nākotnē viss būs labi, izbaudīt ģimenes laimi.
ŪDENSVĪRS Pretrunīga nedēļa. Tās pirmajā pusē iespējams izdevīgs pirkums vai nekustamā īpašuma iegāde. Savukārt perioda otrajā pusē Ūdensvīriem – vīriešiem būs jāpieņem kardināli lēmumi personīgajā dzīvē, jo viņu izredzēto pretenzijas var izrādīties gluži pamatotas un argumentētas. Izskaidrošanās sabojās labo noskaņojumu, ko radījuši veiksmīgie pirkumi, izraisīs nervozitāti un spēku izsīkumu. 
ZIVIS Lielāko daļu laika Zivīm būs jāveltī organizatoriskajam darbam – jādibina sakari, jāsagatavo materiālā bāze. Daudziem tas izdosies ātri un viegli, taču tas nopietni ietekmēs darījumus un veselības stāvokli. Šonedēļ var aktivizēties negatīvie procesi sabiedrībā. Jo īpaši uzmanīgiem jābūt valsts iestāžu ierēdņiem, kuriem jāņem vērā pārmaiņas.
GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Viņķele paziņo, kad Latvijā būs jāatgriežas pie obligātas sejas masku nēsāšanas

Pie obligātas sejas masku lietošanas noteiktās situācijās Latvijā varētu atgriezties, ja saslimstība ar Covid-19 tuvotos 20 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, bet patlaban šis rādītājs ir zemāks par pieci, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Viņa skaidroja, ka "sejas maskas noteiktos scenārijos ir kā obligāta sastāvdaļa infekcijas ierobežošanai, bet pie tā inficēšanās līmeņa, kas Latvijā ir šobrīd, un tas vēl vakar bija zem pieciem [saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju], tad plaša sejas masku lietošana pagaidām nav nepieciešama".Tomēr, ja Latvija atgrieztos pie saslimstības rādītāja, kas tuvotos 20 saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, tad sejas masku lietošanu atsevišķās situācijās atkal varētu noteikt par obligātu, un viena no pirmajām vietām, kur tās nāktos vilkt, varētu būt sabiedriskais transports, atzina veselības ministre.Politiķe gan uzsvēra, ka gadījumā, ja vajadzētu atgriezties pie obligāta…

Privātā automašīna no 2021. gada kļūs par bagātnieku privilēģiju

Milzu skandālu pērn izraisījusī iecere paaugstināt nodokļus, ar ko apliek lietotas automašīnas, beidzot guvusi skaitliskas aprises – tiks ieviests arī pilnīgi jauns nodoklis, kas būs saudzīgs pret dārgu elektroautomašīnu pircējiem, bet nežēlīgs pret Latvijas ekonomiskajiem apstākļiem daudz atbilstošāko lietotu iekšdedzes auto un arī moto parku. Lai amortizētu sadārdzinājumu, iedzīvotāji, visticamāk, atsāks braukt ar Igaunijā reģistrētām mašīnām.

Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācija (LATTA) jau 2019.gadā aicināja Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā ierosinātajiem grozījumiem «Alternatīvo degvielu attīstības plānā 2017.-2020. gadam».Grozījumi paredz ar 2021. gadu ieviest transportlīdzekļu reģistrācijas nodokli ar fosilām degvielām darbināmiem transportlīdzekļiem un ieviest ierobežojumu reģistrēt/ieviest Latvijā transportlīdzekļus, kas vecāki par 3 gadiem vai kam tiek veikta otrreizējā reģistrācija. Ar 2025. gadu paredzēts ierobežot vai aizliegt jaun…

Nodokļu izmaiņas skars visus

Plānotās izmaiņas visvairāk skars darba ņēmējus, jo, pārdalot nodokļu slogu no iedzīvotāju ienākuma nodokļa uz sociālajām iemaksām, lielāks nodokļu slogs būs piemērojams visai algai (13 % (8+5)) un mazāks (18%/21%) ienākumam, no kura būs atskaitītas sociālās iemaksas un atvieglojumi.

Tas nozīmē, ka darbinieki ar mazāku algu saņems nedaudz vairāk, bet ar lielāku algu nedaudz vairāk pēc nodokļu atskaitīšanas. Papildus veidojas interesants fakts, ka ģimenēm ar apgādībā esošām personām ienākumi nedaudz samazināsies, neskatoties uz tā jau diezgan slikto demogrāfisko situāciju.Papildus ir jāatzīmē, ka šobrīd ir sagatavots MK noteikumu projekts minimālas algas palielināšanai no 430 līdz 500 eiro, kas tiešā veidā skars uzņēmējus, īpaši reģionos.Iespējams, izmaiņas skars uzņēmējus, kuru darbinieki nesaņem minimālas algas apmēru mēnesī. Proti, ja ir aprēķināta mazāka alga nekā valstī noteiktā minimālā alga (piemēram, pusslodze, stundu likmes), tad darba devējs maksās minimālo sociālo iemaksu apm…