Pāriet uz galveno saturu

BMW vadītājs fotoradaram parāda vidējo pirkstu. Lūk, cik bargs ir sods!

Vācijā kāds jauns autovadītājs, braucot ar “BMW X5” apvidus automobili fotoradaram parādījis vidējo pirkstu. Fotoradars arī fiksējis, ka autovadītājs braukšanas ātrumu pārsniedza par 11 km/h. Ņemot vērā foto iemūžināto žestu, tiesa nolēmusi vīrietim piespriest 1500 eiro naudas soduLielākā daļa no autovadītājiem ātrumu palēlina, redzot ātruma kameru, bet ir arī izņēmumi, piemēram, kāds 26 gadus vecs autovadītājs, kurš tika pieķerts, ātruma kamerai rādot vidējo pirkstu. Jaunais vīrietis brauca ar automašīnu BMW X5 E70 caur ātruma kontroles punktam, kas atradās netālu no Kulmbahas, Bavārijā. Bet vīrieša spontānā rīcība noveda pie rekordlielas soda naudas.

Ātruma kamera pieķēra vadītāju pārkāpjot 11 km / h, kas parasti novestu pie 20 eiro lielas soda naudas. Taču, tā kā BMW vadītājs policijai adresēja vidējā pirksta žestu un notikušais tika iemūžināts fotogrāfijā, Bavārijā izskatīja šo incidentu un lēma daudz bargāku sodu, jo klasificēja to kā ceļu policijas darbinieku aizvainošanu. Rezultātā vīrietim būs jānomaksā 1500 eiro, kas ir 75 reizes augstāks naudas sods nekā būtu bijis jāmaksā par samērā nelielo ātruma pārsniegšanu. Neskaitot bargo naudassodu, BMW autovadītājam noteikts arī viena mēneša tiesību liegums.

Šis gadījums vēlreiz pierāda to, ka nekontrolētas emocijas nav laba ideja piedaloties ceļu satiksmē. Ja turat vēsu prātu pat pretrunīgās situācijās, jūs noteikti varat ietaupīt daudz naudas un daudz nepatikšanu.

Avots: bb.lv


GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Viņķele paziņo, kad Latvijā būs jāatgriežas pie obligātas sejas masku nēsāšanas

Pie obligātas sejas masku lietošanas noteiktās situācijās Latvijā varētu atgriezties, ja saslimstība ar Covid-19 tuvotos 20 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, bet patlaban šis rādītājs ir zemāks par pieci, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Viņa skaidroja, ka "sejas maskas noteiktos scenārijos ir kā obligāta sastāvdaļa infekcijas ierobežošanai, bet pie tā inficēšanās līmeņa, kas Latvijā ir šobrīd, un tas vēl vakar bija zem pieciem [saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju], tad plaša sejas masku lietošana pagaidām nav nepieciešama".Tomēr, ja Latvija atgrieztos pie saslimstības rādītāja, kas tuvotos 20 saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, tad sejas masku lietošanu atsevišķās situācijās atkal varētu noteikt par obligātu, un viena no pirmajām vietām, kur tās nāktos vilkt, varētu būt sabiedriskais transports, atzina veselības ministre.Politiķe gan uzsvēra, ka gadījumā, ja vajadzētu atgriezties pie obligāta…

Privātā automašīna no 2021. gada kļūs par bagātnieku privilēģiju

Milzu skandālu pērn izraisījusī iecere paaugstināt nodokļus, ar ko apliek lietotas automašīnas, beidzot guvusi skaitliskas aprises – tiks ieviests arī pilnīgi jauns nodoklis, kas būs saudzīgs pret dārgu elektroautomašīnu pircējiem, bet nežēlīgs pret Latvijas ekonomiskajiem apstākļiem daudz atbilstošāko lietotu iekšdedzes auto un arī moto parku. Lai amortizētu sadārdzinājumu, iedzīvotāji, visticamāk, atsāks braukt ar Igaunijā reģistrētām mašīnām.

Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācija (LATTA) jau 2019.gadā aicināja Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā ierosinātajiem grozījumiem «Alternatīvo degvielu attīstības plānā 2017.-2020. gadam».Grozījumi paredz ar 2021. gadu ieviest transportlīdzekļu reģistrācijas nodokli ar fosilām degvielām darbināmiem transportlīdzekļiem un ieviest ierobežojumu reģistrēt/ieviest Latvijā transportlīdzekļus, kas vecāki par 3 gadiem vai kam tiek veikta otrreizējā reģistrācija. Ar 2025. gadu paredzēts ierobežot vai aizliegt jaun…

Nodokļu izmaiņas skars visus

Plānotās izmaiņas visvairāk skars darba ņēmējus, jo, pārdalot nodokļu slogu no iedzīvotāju ienākuma nodokļa uz sociālajām iemaksām, lielāks nodokļu slogs būs piemērojams visai algai (13 % (8+5)) un mazāks (18%/21%) ienākumam, no kura būs atskaitītas sociālās iemaksas un atvieglojumi.

Tas nozīmē, ka darbinieki ar mazāku algu saņems nedaudz vairāk, bet ar lielāku algu nedaudz vairāk pēc nodokļu atskaitīšanas. Papildus veidojas interesants fakts, ka ģimenēm ar apgādībā esošām personām ienākumi nedaudz samazināsies, neskatoties uz tā jau diezgan slikto demogrāfisko situāciju.Papildus ir jāatzīmē, ka šobrīd ir sagatavots MK noteikumu projekts minimālas algas palielināšanai no 430 līdz 500 eiro, kas tiešā veidā skars uzņēmējus, īpaši reģionos.Iespējams, izmaiņas skars uzņēmējus, kuru darbinieki nesaņem minimālas algas apmēru mēnesī. Proti, ja ir aprēķināta mazāka alga nekā valstī noteiktā minimālā alga (piemēram, pusslodze, stundu likmes), tad darba devējs maksās minimālo sociālo iemaksu apm…