Pāriet uz galveno saturu

10 lietas sieviešu garderobē, ko vīrieši patiesi ienīst

Foto: Sieviete kombinezonā, jumpsuit. Photo by Claudia Barbosa from Pexels

 Vai Tev ir kādreiz nācies būt situācijā, kad esi sapucējusies, lai dotos laukā no mājas, bet  Tavs vīrietis palūdz Tev aiziet pārģērbties? Sievietes parasti ir atvērtākas pret jaunajām modes tendencēm nekā vīrieši, labprāt mīl izmēģināt jaunas krāsas un siluetus, kamēr vīrieši šīs sieviešu modes kaprīzes nespēj novērtēt. Dažkārt šīs pretenzijas paliek noklusētas, bet citreiz var būt par nopietnu strīdu avots. Pirms viss kļuvis pavisam ļauni, esam sagatavojuši 10 modes tendences, kas varētu nepatikt tavam puisim.

1. Gaisīgās kaprona kleitas

Gaisīgās kaprona kleitas, kas rada vieglu mākoņa efektu, sievietēm liek justies rotaļīgām, kamēr stiprais dzimums ne vienmēr to novērtē. Vīriešuprāt, šādas kleitas neuzsver sievietes dabiskos dotumus un izskatās dīvaini un bezveidīgi.

2. Peplum tipa topi

Lai gan Peplum tipa topi it kā izceļ sievietes vidukli, tomēr daudzi vīrieši uzskata, ka to apakšdaļa pārāk pievērš uzmanību tieši augšstilbiem un gurniem, kas ne vienmēr ir īstā vieta, ko sievietē akcentēt.

3. Kombinezoni

Vīrieši, kuri mīl sievišķību savās sievietēs, visbiežāk nebūs kombinezona tipa apģērbu piekritēji. Lai gan daži modeļi ir veidoti sievietes augumam labi pieguļoši, tomēr vīrieši nereti uzskata, ka šis apģērbs izskatās kā aizlienēts no mazuļa.

4. Kleitas ar kuplām volānu piedurknēm

Lai gan daudzas sievietes uzskata, ka kleitas ar kuplām volānu piedurknēm ir dramatiskas, ērtas un romantiskas, vīrieši nav sajūsmā par šo trendu. Daudzi uzskata, ka sievieti tas padara pārāk lielu un masīvu ar neproporcionāli platiem pleciem.

5. Harēma bikses

Harēma kuplās bikses, kas pie potītes ir cieši savilktas, ir apģērba gabals, ko daudzi vīrieši patiešām ienīst. Lai gan sievietes atzīst, ka šīs bikses ir ērtas, daudzas tās kautrējas vilkt publiski, jo nenoliegsim, ka to mucveida siluets ar zemo kājstarpi nebūt neglaimo augumam.

6. Bermudu šorti

Bermudu šorti, pazīstami arī kā brīvā laika šorti vai kleitu šorti, ir īsu bikšu veids, ko biežāk valkā sievietes un vīrieši pusmūžā. Kāpēc tavs vīrs vai draugs tos ienīst? Tie padara Tavas kājas vizuāli īsākas nekā tās patiesībā ir. Turklāt, lai šos šortus sakombinētu ar gaumīgu apģērbu, ir jābūt labai stila izjūtai – viena kļūda un rezultāts ir ļoti bēdīgs.

7. Mini somiņas

Protams, ka lielākā daļa dāmu mīl somiņas, bet ir viens somas tips, ko tavs vīrietis nebūt nedievina – tās ir mini somiņas. Viņi nereti skatās uz šo priekšmetu kā lieku, nepraktisku krāmu, kas īsti nekam neder.

8. Aviatoru saulesbrilles

Gandrīz ikvienai no mums ir saulesbrilles, dažām mājās ir pat veselas saulesbriļļu kolekcijas ar dažādiem modeļiem un krāsām. Tomēr, ja tavā arsenālā ir arī aviatoru saulesbrilles – iespējams, no tām labāk atteikties. Vīrieši aiz šo briļļu ietvariem nesaskata sievu vai draudzeni, bet drīzāk lidmašīnas pilotu.

9. Baggy tipa džinsi

Brīvs konusveida siluets, bieži vien ar augstu vidukli un platu taisnu siluetu nav apģērbs, ko liela daļa vīriešu grib redzēt savām sievām vai draudzenēm mugurā. Šie džinsi, viņuprāt, piešķir augšstilbiem un kājām pārāk milzīgu apjomu un nerada labi veidotu kāju siluetu.

10. Krāsainas, lētas rotas

Košas plastmasas bumbiņas vai nostaļģiski savērtie gliemežvāki vai tamborētas krelles daudziem vīriešiem šķiet pārāk bērnišķīgas.  Protams, ka vari tās lietot, bet varbūt uzjautā – ko viņš par tām domā.

Ja kāda no minētajām lietām ir arī Tavā garderobē un Tu pati ar to jūties ērti – tad viss kārtībā!

Tomēr, ja vēlies būt pārliecināta, ka šādā tērpā ejot blakus savam vīrietim, esi tā sieviete, ar kuru viņš lepotos un nevēlas noslēpt no apkārtējo skatieniem  – tad varbūt izvairies no šiem apģērba gabaliem un aksesuāriem  vai pārliecinies, ka Tavam draugam patiešām nav iebildumu pret tiem!

Taču, ja patiešām vēlies šīs lietas savā garderobē, tad varbūt ir vērts pakonsultēties ar kādu profesionālu stilistu, kas palīdzēs saprast, kā tieši tās vislabāk kombinēt un valkāt, lai tās izceltu tevī pašu skaistāko!


Avots: 1188.lv

GARDEDIS.LV / VAIRĀK KĀ 8000 RECEPTES KATRAI DIENAI!

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Viņķele paziņo, kad Latvijā būs jāatgriežas pie obligātas sejas masku nēsāšanas

Pie obligātas sejas masku lietošanas noteiktās situācijās Latvijā varētu atgriezties, ja saslimstība ar Covid-19 tuvotos 20 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, bet patlaban šis rādītājs ir zemāks par pieci, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Viņa skaidroja, ka "sejas maskas noteiktos scenārijos ir kā obligāta sastāvdaļa infekcijas ierobežošanai, bet pie tā inficēšanās līmeņa, kas Latvijā ir šobrīd, un tas vēl vakar bija zem pieciem [saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju], tad plaša sejas masku lietošana pagaidām nav nepieciešama".Tomēr, ja Latvija atgrieztos pie saslimstības rādītāja, kas tuvotos 20 saslimšanas gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, tad sejas masku lietošanu atsevišķās situācijās atkal varētu noteikt par obligātu, un viena no pirmajām vietām, kur tās nāktos vilkt, varētu būt sabiedriskais transports, atzina veselības ministre.Politiķe gan uzsvēra, ka gadījumā, ja vajadzētu atgriezties pie obligāta…

Privātā automašīna no 2021. gada kļūs par bagātnieku privilēģiju

Milzu skandālu pērn izraisījusī iecere paaugstināt nodokļus, ar ko apliek lietotas automašīnas, beidzot guvusi skaitliskas aprises – tiks ieviests arī pilnīgi jauns nodoklis, kas būs saudzīgs pret dārgu elektroautomašīnu pircējiem, bet nežēlīgs pret Latvijas ekonomiskajiem apstākļiem daudz atbilstošāko lietotu iekšdedzes auto un arī moto parku. Lai amortizētu sadārdzinājumu, iedzīvotāji, visticamāk, atsāks braukt ar Igaunijā reģistrētām mašīnām.

Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācija (LATTA) jau 2019.gadā aicināja Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā ierosinātajiem grozījumiem «Alternatīvo degvielu attīstības plānā 2017.-2020. gadam».Grozījumi paredz ar 2021. gadu ieviest transportlīdzekļu reģistrācijas nodokli ar fosilām degvielām darbināmiem transportlīdzekļiem un ieviest ierobežojumu reģistrēt/ieviest Latvijā transportlīdzekļus, kas vecāki par 3 gadiem vai kam tiek veikta otrreizējā reģistrācija. Ar 2025. gadu paredzēts ierobežot vai aizliegt jaun…

Nodokļu izmaiņas skars visus

Plānotās izmaiņas visvairāk skars darba ņēmējus, jo, pārdalot nodokļu slogu no iedzīvotāju ienākuma nodokļa uz sociālajām iemaksām, lielāks nodokļu slogs būs piemērojams visai algai (13 % (8+5)) un mazāks (18%/21%) ienākumam, no kura būs atskaitītas sociālās iemaksas un atvieglojumi.

Tas nozīmē, ka darbinieki ar mazāku algu saņems nedaudz vairāk, bet ar lielāku algu nedaudz vairāk pēc nodokļu atskaitīšanas. Papildus veidojas interesants fakts, ka ģimenēm ar apgādībā esošām personām ienākumi nedaudz samazināsies, neskatoties uz tā jau diezgan slikto demogrāfisko situāciju.Papildus ir jāatzīmē, ka šobrīd ir sagatavots MK noteikumu projekts minimālas algas palielināšanai no 430 līdz 500 eiro, kas tiešā veidā skars uzņēmējus, īpaši reģionos.Iespējams, izmaiņas skars uzņēmējus, kuru darbinieki nesaņem minimālas algas apmēru mēnesī. Proti, ja ir aprēķināta mazāka alga nekā valstī noteiktā minimālā alga (piemēram, pusslodze, stundu likmes), tad darba devējs maksās minimālo sociālo iemaksu apm…