gardedis.lv
04 Dec

Niks Endziņš pēc atbrīvošanas no cietuma izdod emocionālu dziesmu

Niks Endziņš

Novembra nogalē no apcietinājuma atbrīvotais “viltus ziņu radītājs” Niks Endziņš šodien publiskam vērtējumam nodevis jaunu dziesmu, kurā viņš emocionāli dalās ar sajūtām par pēdējo mēnešu notikumiem.

Niks Endziņš ir radījis dziesmu, kurā dalās ar saviem pārdzīvojumiem. Sarunā ar nra.lv viņš atzīst – vienā brīdī tev var piederēt viss, bet jau pēc brīža tev visu var atņemt un atņemt arī pašu svarīgāko tavā dzīvē – brīvību!

Autors atklāj: “Šādu dziesmu mani pamudināja sarakstīt notikumi, kas notika ar mani pēdējo trīs mēnešu garumā. Nē, šī dziesma netika rakstīta cietumā. Lai gan es vēlējos to darīt, pārdzīvojumu dēļ nevarēju. Dziesmu es sarakstīju, kad mani jau atbrīvoja. Dziesmā un video klipā es vēlējos pastāstīt visu, kas ar mani notika pēdējo trīs mēnešu laikā un arī pēc atbrīvošanas no apcietinājuma. Pēc manām domām man tas izdevās!”

Tāpat Niks nra.lv atklāj arī savus nākotnes plānus: “Kādi man plāni nākamajam gadam? Grūti spriest, jo nekad nevar zināt, kas notiks rīt. Vairāk vai mazāk es dzīvoju tikai šodienai un nedomāju par to, kas notiks rīt. Ar ziņu mēdijiem es vairs nenodarbošos, to es varu 100% apgalvot, tie zelta laiki ir beigušies.”

Teksts: Niks Endziņš

 

Jaunākie raksti