gardedis.lv
28 May

Nedēļas horoskops: 28. maijs – 3. jūnijs

515112_94790-670x400x-604x270-1-1-1-1-1-1

AUNS

Būs iespēja sākt kaut ko no sākuma, pārvarēt konkurenci un pietuvoties savam sapnim. Jūsu dzīvē sākas svarīgu pārmaiņu laiks. Atmetiet šaubas, bet ceļā uz panākumiem uzturiet labas attiecības ar saviem domubiedriem. Trešdien nosakiet prioritātes, bet jau ceturtdien nezaudējiet laiku un īstenojiet ieplānoto. Arī personīgajā dzīvē gaidāmi daudzi pārsteigumi.

VĒRSIS

Šī nedēļa ienesīs pozitīvas pārmaiņas personīgajās attiecībās. Jums būs iespēja brīvi paust savas jūtas, lai gan var gadīties arī negaidīti pavērsieni. Darbā strādājiet radoši. Piefiksējiet visas oriģinālās idejas – nākotnē noderēs. Pārmaiņas darbā uzlabos materiālo stāvokli. Rūpējieties par savu partneri, esiet atklāti.

DVĪŅI

Kolektīvā, kurā jūs pavadāt lielu daļu laika, briest pārmaiņas. Jums būs oriģinālas idejas, turklāt pašlaik, kontaktējoties ar kolēģiem, jūs vadāties ne tikai pēc loģikas, bet arī intuīcijas. Līdz trešdienai atbrīvojieties no visa, kas jums traucē, izmetiet nevajadzīgus papīrus, sakārtojiet dokumentus un failus. Neatlieciet jaunu darbu sākšanu.

VĒZIS

No ceturtdienas būs jāsāk jauns darbs vai arī nāksies veikt korekcijas jau iesāktajā. Labvēlīgs laiks karjeras plānu īstenošanai. Tāpēc nedēļas pirmajā pusē varat iejusties jaunajā tēlā un paveikt iekavētos darbus mājās, jo vēlāk tam nebūs laika. Piektdien varat iepirkties vai sākt mājokļa remontu, ja tas ir nepieciešams. Svētdien kārtīgi atpūtieties kādā jaukā vietā.

LAUVA

Rodas unikāla iespēja mainīt savu dzīvi saskaņā ar saviem ideālajiem priekšstatiem. Labākās idejas šajā laikā būs tās, kuras saistītas ar izglītību vai kvalifikācijas paaugstināšanu, tāliem pieredzes apmaiņas braucieniem vai ceļojumiem. Planētas apvienojušas savus pūliņus, un tagad romantiska mīlestība var pārvilkt svītru visiem jūsu plāniem.

JAUNAVA

Pirmdien svarīga saruna palīdzēs atklāt nianses attiecībās ar darījumu partneriem vai draugiem. Nesteidzieties ar secinājumiem, tomēr nekavējiet pārmaiņas. Trešdien sākas jauns posms, tāpēc vēlams koncentrēties svarīgākajiem uzdevumiem. Izdevīgas partnerattiecības joprojām būs viens no jūsu panākumu stūrakmeņiem. Parūpējieties, lai jūsu attiecības būtu savstarpēji izdevīgas.

SVARI

Šajā periodā sāksies notikumi, kuri var būtiski mainīt jūsu personīgo dzīvi. Tagad ir laiks uzklausīt un izteikt priekšlikumus. Precētiem Svariem būs jāapspriež ar partneri jauni kopīgi plāni. Tiks pārskatītas arī lietišķās attiecības. Jebkurā gadījumā, rūpīgi pārdomājiet visus variantus un izvēlieties vienu no tiem.

SKORPIONS

Beidzot izzudīs visi ierobežojumi un tagad veiksme būs atkarīga tikai no jūsu mērķtiecības un gatavības daudz strādāt. Darbi, kurus sāksiet ceturtdien, labi veiksies un ar laiku nesīs pieklājīgas dividendes. Taču darba dēļ nepalaidiet garām iespējas, kas paveras personīgajā dzīvē. Lai visu paspētu, rūpējieties par fizisko formu un stipriniet imunitāti.

STRĒLNIEKS

Visu jautājumus centieties risināt radoši – ne vienmēr taisnais ceļš ir tas tuvākais mērķa sasniegšanā. Rūpējieties par patīkamu gaisotni mājās, labām attiecībām ar vecākiem un bērniem. Neapdomīgi izteicieni var izprovocēt konfliktu. Savukārt mierīga un atklāta saruna pirmdien var nākt par labu, bet dažas problēmas paliks pagātnē. Ceturtdien sāciet kaut ko jaunu, īstenojiet projektus.

MEŽĀZIS

Neskatoties uz to, ka neizdodas īstenot dažus plānus, pārmaiņas ir neizbēgamas, turklāt tās solās būt pozitīvas. Ja karjerā jūs viss apmierina, nedēļas otrajā pusē varat sākt mājokļa remontu. Gan darbā, gan mājās būs pamatīgi jānopūlas, taču pašlaik jūs ieliekat savas nākotnes labklājības pamatus. Nepalaidiet garām iespēju uzlabot savas perspektīvas personīgajā dzīvē un dibināt jaunus, noderīgus sakarus.

ŪDENSVĪRS

Šonedēļ galvenais ir neapjukt iespējās, kuras jums paveras. Būs daudz jaunas informācijas, iespējams negaidīts pavērsiens darbā, kurš nākotnē uzlabot materiālās perspektīvas. Taču romantiskas jūtas var traucēt racionāli raudzīties uz lietām. Tikšanās un iepazīšanās šonedēļ būs ļoti nozīmīgas. Nekavējiet pārmaiņas un nelidinieties mākoņos – izvēlieties kādu vienu darbības virzienu un attīstiet to.

ZIVIS

Pirmdien negaidīta informācija var izjaukt ierasto notikumu gaitu. Ar vieglu sirdi ļaujiet visam ritēt savu gaitu – lai kas arī notiktu, centieties gūt no tā labumu. līdz ceturtdienai nepieņemiet atbildīgus lēmumus un neslēdziet darījumus. Pacentieties atdot parādus. Trešdien būs jārisina uzdevumi, kuri pozitīvi ietekmēs jūsu karjeru. Tāli braucieni, komandējumi veicinās panākumus un ļaus nodibināt jaunas interesantas pazīšanās.

 

Jaunākie raksti