gardedis.lv
21 May

Nedēļas horoskops: 21. – 27. maijs

515112_94790-670x400x-604x270-1-1-1-1-1

AUNS

Nedēļas sākumā iespējamas grūtības saskarsmē ar radiniekiem vai kaimiņiem – nav jēgas censties izskaidrot viņiem savu dzīves pozīciju – nesadzirdēs. Savukārt otrdiena nav labākais laiks savu ideju klāstīšanai darbā, jo nedrošības sajūta traucēs jums koncentrēties. Uzmanības centrā var nonākt naudas jautājumi – pacentieties noskaidrot problēmas cēloni, lai tā atkal jums nesagādātu nepatīkamas situācijas.

VĒRSIS

Pēkšņi karjeras kāpumi notiek ļoti reti, taču šonedēļ varat gaidīt ne tādus vien brīnumus. Varbūt, jums izdosies ieņemt vietu, kas negaidīti atbrīvojusies – tā jums būs lieliska dāvana. Trešdien centieties saprast tuviniekus, atrodiet kompromisu. Piektdien varat īstenot dzīvē savus sapņus, taču svētdien esiet īpaši piesardzīgi ar jaunu ideju klāstīšanu.

DVĪŅI

Šonedēļ būs svarīgi ne tikai paust savu viedokli, bet arī ieklausīties. Noskaņojieties sadarbībai ar kolēģiem. Atmetiet stereotipus, kuri var traucēt īstenot nākotnes plānus. Nepieļaujiet, ka agrākās bažas vai vainas sajūta kļūst par traucēkli. Domājiet par nākotni un beidziet gremdēties pagātnes atmiņās. Neiekavējiet kārtējos darbus, lai piektdien tie nepārsvērtos lielā problēmā, kuru būs grūti atrisināt.

VĒZIS

Jums būs grūti izdarīt to, ko šonedēļ esat ieplānojuši, tāpēc labāk uzreiz esiet gatavi ieviest izmaiņas savā darba grafikā. Iespējams, būs daudz laika jātērē svešu problēmu risināšanai. Tas viss attiecas uz nedēļas pirmo pusi. Piektdien varat saņemt patīkamu vēsti, un, ja to pienācīgi novērtēsiet, būs iespēja uzlabot finansiālo stāvokli. Nebaidieties no jauniem risinājumiem, jo pārmaiņas var nākt jums par labu.

LAUVA

Jūsu vēlme pabūt vienatnē nav īstenojama – visu nedēļu gūsiet pašā notikumu centrā. No pirmdienas līdz trešdienai nav ieteicams sākt kaut ko jaunu, jo plānus var izjaukt neparedzēti apstākļi. Neuzticieties kolēģiem, jo daudzu rīcības pamatā var būt skaudība. Ceturtdiena labvēlīga dažādiem darbiem, taču tie visi ir pilnībā jāpabeidz. Piektdien, iespējams, iepazīsieties ar cilvēkiem, kurus interesē jūsu problēmas.

JAUNAVA

Uzmanīgi izpētiet jauno informāciju un sekojiet tam, ko sakāt. Ceturtdiena ir piemērota novatorisku ideju pārdomāšanai. Jūs var apmeklēt negaidīti ciemiņi – pacentieties būt dāsni un viesmīlīgi. Piektdien nepieņemiet pārsteidzīgus lēmumus, nav vēlams kaut ko radikāli mainīt savā dzīvē. Sestdien izvairieties no strīdīgām situācijām.

SVARI

Apkopojiet rezultātus un līdz sestdienai nesāciet neko jaunu. Otrdien labi veiksies agrāk pieļauto kļūdu labošana. Savukārt konkurenti atgādinās par sevi trešdien. Ceturtdien iespējams neliels konflikts ar priekšniecību – saglabājiet mieru, jo situācija neietekmēs jūsu turpmāko karjeru. Piektdiena piemērota plānošanai un tuvākai un tālākai nākotnei.

SKORPIONS

Šīs nedēļas notikumi būs gana pretrunīgi, tāpēc būs jāliek lietā gudrība. Neaizraujieties ar azartspēlēm. Neaizņemieties naudu, izvairieties no apšaubāmiem darījumiem – šonedēļ iespējamas finansiālas problēmas vai pat krahs. Ja saņemsiet vilinošu piedāvājumu, rūpīgi apsveriet visus “par” un “pret”. Sestdien savu nākotni labāk plānot vienatnē.

STRĒLNIEKS

Jums labi veiksies gan pavisam jaunu projektu īstenošana, gan veci, nepabeigti un sen aizmirsti darbi. Savi plāni un ieceres būs jāapspriež ar apkārtējiem. Iespējams, daži Strēlnieki dosies ilgi gaidītajā ārzemju braucienā. Pirmdiena piemērota radošam darbam, no otrdienas tiem, kas meklē darbu, radīsies iespēja atrast kaut ko piemērotu.

MEŽĀZIS

Laiks nedaudz samazināt tempu. Nomierinieties un kaut nedaudz atpūtieties. Ja iespējams, paņemiet atvaļinājumu vai dažas brīvas dienas. Saspringts darbs šonedēļ nav ieteicams. Ja atpūta nav iespējams, pacentieties nedēļas pirmajā pusē kaut nedaudz samazināt darba apjomu. Trešdien saņemsiet daudz noderīgas informācijas, būs veiksmīgas lietišķas tikšanās.

ŪDENSVĪRS

Jums nepieciešams jauns skatījums uz notiekošo. Ja ilgāku laiku neesat atpūtušies, iespējams pārmērīgs nogurums un stress. Būs jālūdz palīdzība, jo saviem spēkiem netiksiet ar to galā. Centieties izmantot jebkuru iespēju atpūsties, atjaunot enerģiju. Otrdien vēlams atrast laiku sava mājokļa ģenerāltīrīšanai – nomazgājiet logus, izmazgājiet aizkarus, ieviesiet kārtību. Šonedēļ centieties mazāk runāt un vairāk klausīties, kā arī saglabājiet neitrālu pozīciju.

ZIVIS

Labvēlīgs laiks pieļauto kļūdu labošanai. Jums nāks par labu neliels ceļojums. Taču, ja ar to nekas nesanāks, šis periods veicinās jūsu virzību par karjeras kāpnēm. Ļoti veiksmīga var būt trešdiena, tā sola agrāko problēmu risinājumus un jaunas perspektīvas. Ceturtdien centieties saglabāt mieru un līdzsvaru jebkuros apstākļos.

 

Jaunākie raksti