gardedis.lv
01 May

Nedēļas horoskops: 1. maijs – 6. maijs

515112_94790-670x400x-604x270-1-1-1

AUNS

Pārskatiet jums uzticēto darbu sarakstu un atlieciet nesteidzamākos un mazsvarīgākos. Strādājiet radoši. Jau pašā nedēļas sākumā sajutīsiet spēku un entuziasma pieplūdumu. Atklāti runājiet par savām iecerēm un vēlmi ieņemt augstāku stāvokli. Planētas apvieno savus spēkus, un jums tas nozīmē popularitātes pieaugumu, veiksmi sirdslietās, labvēlīgas materiālas perspektīvas.

VĒRSIS

Patīkamas vēstis pienāks no tālienes. Varat rīkot sarunas un slēgt vienošanās ar ārvalstu partneriem. Pārmaiņas darbā veicinās materiālā stāvokļa uzlabošanos. Varat doties tālos braucienos, ceļojumos. Taču arī tad, ja paliksiet mājās, gūsiet daudz jaunu iespaidu. Pieaug iespēja nodibināt perspektīvas lietišķas un personiskas attiecības. Uzklausiet un izsakiet priekšlikumus, jo pašlaik visas pārmaiņas dzīvē ir uz labu.

DVĪŅI

Pašlaik ne viss sanāks, kā plānots. Toties ir iespēja atgriezties pie tā, kas agrāk neizdevās. Darba nebūs mazāk, turklāt var rasties papildus idejas mājokļa pārkārtošanai. Centieties nedarīt vienlaikus vairākus darbus, it visā galvenajai jābūt kvalitātei, nevis daudzumam. Piektdien iespējama svarīga tikšanās un saruna, kas var kaut ko mainīt attiecībās vai nākotnes plānos. Varat izrādīt iniciatīvu un apspriest to, kas jums ir svarīgs.

VĒZIS

Jums radīsies iespēja nodarboties ar to, par ko jau sen sapņojat. Savā priekā salieties ar tuviniekiem vai kolēģiem. Iespējams, būs daudz neplānotu darbu. Turklāt jūs pašlaik visu uztverat pārlieku emocionāli. Pirmdien un otrdien būs laba iespēja apspriest ar partneriem rīcības plānu tuvākajam laikam. Nebūs nekādu šķēršļu savstarpējas sapratnes sasniegšanai.

LAUVA

Nesatraucieties, ja pašlaik darbam veltāt mazāk laika, nekā ierasts. Mēneša beigās situācija mainīsies, bet pagaidām baudiet iespējas, ko jums dāvā pavasaris. Pirmdien un otrdien pacentieties risiniet konkrētus, praktiskus jautājumus. No trešdienas notikumi risināsies straujāk. Var saasināties attiecības ar mīļoto cilvēku vai citu jums svarīgu cilvēku. Esiet atklāti, nebaidieties kļūdīties. Pārmaiņas nāks par labu.

JAUNAVA

Pārmaiņu priekšnojautas jūs neviļ. Ja ir palikuši kādi neīstenoti plāni, sapņi, tagad radīsies iespēja tos realizēt. Svarīgākos jautājumus pacentieties atrisināt pirmdien un otrdien. Konkretizējiet savu darbību, netērējiet laiku otršķirīgām lietām. Iespējams, jums neizdosies ietekmēt notikumu gaitu, tāpēc būs jāpagaida, līdz kļūs acīmredzams, kā labāk rīkoties. Jaunas perspektīvas radīsies nedēļas nogalē.

SVARI

Šonedēļ jums ir iespēja jaunam startam. Neatkarīgi no jūsu darbības jomas, maksimāli paplašiniet komunikāciju. Pirmdien ieklausieties intuīcijā un dariet to, kas nesīs ātrus panākumus. Zvaigznes sola jums popularitātes pieaugumu, veiksmi un materiālās situācijas uzlabojumu. Pirmdien un ceturtdien varat iepirkties. Piektdien iespējami notikumi.

SKORPIONS

Ja beidzamajā laikā esat darbojušies gandrīz vai automātiski, tagad pienācis laiks sākt visu kontrolēt. Šonedēļ var atrisināties kādi jums svarīgi notikumi, beidzot būs atbildes uz jautājumiem un viss kļūs skaidrāks. Piektdien neesiet pārlieku uzstājīgi, izvirzot prasības savam partnerim. Jūs var gaidīt vilšanās sirdslietās vai materiālas dabas jautājumos. Lai gan jums izdosies ātri atjaunot stabilitāti, daži plāni būs jāpārskata.

STRĒLNIEKS

Piektdien iespējams svarīgs notikums. Tā var būt kādu svarīgu attiecību pārskatīšana vai arī finansiālu jautājumu risināšana ar partneriem. Rīkojieties izlēmīgāk. Pašlaik nav tik viegli pārvarēt apkārtējo inertumu un ietiepību, kuriem ne visai gribas sarežģīt sev dzīvi. Perioda pirmā puse labvēlīga braucieniem, taču tā otrajā pusē nevajadzētu doties sarežģītā ceļojumā vai nodarboties ar ekstrēmiem sporta veidiem.

MEŽĀZIS

Ja agrāk esat palaiduši garām kādu iespēju un tagad šī tēma atgriezusies jaunā variantā, padomājiet – varbūt ir vērts mēģināt to īstenot. Visus savus plānus apspriediet ar partneriem. Pirmdien un otrdien plānojiet svarīgākos darbus, rīkojiet sarunas. Novērsiet traucēkļus, dibiniet pazīšanās, meklējiet kompromisus. Brīvdienas pavadiet kopā ar mīļoto cilvēku.

ŪDENSVĪRS

Neradiet paši sev šķēršļus. Ja jums ir skaidri gan partneru, gan savi nodomi, saskaņojiet kopīgo rīcības plānu. Personīgajās attiecībās neizvairieties no atbildēm uz svarīgiem jautājumiem. Pašlaik jūs esat uz pārmaiņu sliekšņa, pienācis laiks konkrētai rīcībai. Var atsākties agrākais romāns vai arī kārtējo reizi jūs saņemsiet kādu piedāvājumu. Darba dēļ diezin vai tagad varēsiet paņemt atvaļinājumu, tāpēc atrodiet laiku pastaigām.

ZIVIS

Neskatoties uz kavēšanos darījumos, šī nedēļa jūs var iepriecināt ar panākumiem. Planētas dod jums iespēju ielūkoties nākotnē, sūtot gaidāmo pārmaiņu zīmes un pastiprinot jūsu intuīciju. Vislabāk pašlaik ir ļauties straumei, laikus izmantojot katru labvēlīgu iespēju. Piektdien nepieņemiet svarīgus lēmumus. Atklāta saruna ar mīļoto cilvēku palīdzēs sasniegt jaunu attiecību līmeni.

 

Jaunākie raksti