gardedis.lv
16 Apr

Nedēļas horoskops: 16. – 22. aprīlis

515112_94790-670x400x-604x270-1-1

AUNS

Līdz piektdienai pacentieties sakārtot ar darbu saistītus jautājumus, savu mājokli un darba vietu. Šajā laikā sākas jauns notikumu cikls, kas saistīti ar darbu un citiem jūsu pienākumiem. Neradiet paši sev problēmas, bet tikt galā ar neizbēgamām grūtībām jums palīdzēs partneri. Pašlaik ieteicams sadalīt slodzi un atbildību, jo jums jāpietaupa spēki.

VĒRSIS

Mīlestība būs lielisks stimuls ieviest arī citus kvalitatīvus uzlabojumus jūsu dzīvē. Pašlaik jūs cenšaties radoši atrisināt visus jautājumus un gūt labumu pat sarežģītos apstākļos. Veiksme vienmēr ir blakus, ja esat atvērti pārmaiņām. Būs jāpieņem lēmums, kura rezultāti būs redzami pēc diviem mēnešiem.

DVĪŅI

Iespējami vairāk uzmanības veltiet bērniem. Svarīgs periods, lai rastu atbildi kādā svarīgā jautājumā, kas saistīts ar savstarpējām attiecībām vai interesēm. Arī jūs varat sajusties kā bērns, jo īpaši tad, ja jutīsiet aizvainojumu vai greizsirdību. Līdz svētdienai nepieņemiet pārsteidzīgus lēmumus, lai nepieļautu kļūdas. Svētdien atgūsiet ticību saviem spēkiem.

VĒZIS

Ieviesiet kārtību savā mājoklī, atbrīvojieties no nevajadzīgām lietām. Labvēlīgs laiks atveseļojošiem pasākumiem, diētām. Planētu stāvoklis palīdzēs tikt skaidrībā par jūsu tuvākās nākotnes perspektīvām. Tā var būt jauna informācija, vēstule, telefona zvans vai tikšanās. Nākamajos mēnešos būs daudz darba un emociju, tāpēc neaizmirstiet par atpūtu.

LAUVA

Atrisināsies iepriekšējā perioda sarežģītās situācijas. Palieciet savā vietā, mierīgi veiciet ikdienas darbus. Ne viss šobrīd ir atkarīgs no jums, taču iespēju robežās centieties izdarīt pareizo izvēli, ja būs šāda nepieciešamība. Darījumi ar savu sirdsapziņu jums var dārgi maksāt. Veltie laiku savam partnerim, esiet dāsni.

JAUNAVA

Vēl viena svarīga nedēļa šajā gadā. Labvēlīgs laiks sava potenciāla atklāšanai. Nepalaidiet garām šo laiku, citādi vēlāk viss atkal var atgriezties vecajās sliedēs. Līdz piektdienai nokārtojiet darba jautājumus, atdodiet parādus, atbrīvojieties no nevajadzīgām lietām. Šonedēļ nesteidzieties ar jaunu darbu sākšanu, jo jau svētdien sāksies labvēlīgs periods.

SVARI

Vēl mazliet, un visi kavēkļi paliks aiz muguras. Šo nedēļu veltiet kārtības ieviešanai tajos savas dzīves aspektos, kur tas nepieciešams. Pirmdien būs veiksmīgas tikšanās, kurās jūs varēsiet apspriest ar partneriem kopīgus plānus, koordinēt darbību. Taču jaunus darbus nesāciet agrāk par svētdienu. Šajā laikā jutīsiet spēku un entuziasma pieplūdumu, taču pirms tam labi atpūtieties.

SKORPIONS

Jums var pārņemt sajūta, ka esat palaiduši garām kaut kādas iespējas, zaudējuši kādu posmu konkurences cīņā. Taču jūsu laiks pienāks ļoti drīz, tāpēc pašlaik nav vērts pārlieku censties, jo planētas nav jums īpaši labvēlīgas. Atslābinieties, pievērsieties savām, interesēm. Jo īpaši tam ir piemērotas brīvdienas, kad jūs būsiet daudzmaz nomierinājušies un sajutīsiet, ka atkal sākat kontrolēt situāciju.

STRĒLNIEKS

Jums radīsies iespēja pavirzīties uz priekšu profesionālajā jomā. Taču nepārsteidzieties, jo tādējādi varat pieņemt pārsteidzīgus lēmumus. Varat rīkot sarunas, slēgt darījumus, turklāt veltiet pienācīgu uzmanību detaļām un apspriedieties ar tiem, kam uzticaties. Personīgajā dzīvē labāk visu atstāt pa vecam, nesteidzinot notikumus. Nedēļas nogalē varat sākt atveseļojošas procedūras un vingrojumus.

MEŽĀZIS

Paveras iespējas īstenot savas idejas. Varat sākt mācības vai doties braucienā. Paplašiniet informācijas ieguves kanālus, gatavojiet materiālus tam, ko darīsiet jau nākamajā nedēļā. Brīvdienās varat iepirkties, labiekārtot un ieviest modernus elementus savā mājoklī. Atpūtai šajās dienās kompāniju izvēlieties rūpīgi.

ŪDENSVĪRS

Jums var traucēt konkurence jaunu ideju īstenošanā. No nākamās nedēļas tendences būtiski mainīsies uz labo pusi. Savukārt tagad koncentrējieties kārtējiem uzdevumiem un demonstrējiet augstas darba spējas, lai neatstātu „astes” un parādus. Brīvdienās sajutīsiet, ka pie jums atgriežas veiksme, interese un apkārtējo mīlestība. Pavadiet šo laiku kopā ar mīļiem cilvēkiem.

ZIVIS

Tagad ir laba iespēja apspriest problēmas un atstāt tās pagātnē. Sadarbība būs jāveido pēc jauniem noteikumiem, taču pagaidām nesteidzieties ar vienošanos slēgšanu. To labāk izdarīt nākamajā mēnesī. Vērojiet notiekošo, kaliet plānus, vairāk laika veltiet veselībai un savam hobijam. Brīvdienās varat iepirkties.

 

Jaunākie raksti