gardedis.lv
02 Apr

Nedēļas horoskops: 2. aprīlis – 8. aprīlis

515112_94790-670x400x-604x270-1-1

AUNS

Atjaunotnes nedēļa. Pirmdien var atgriezties vecās problēmas, tāpēc izdariet to, kas ir jūsu spēkos, bet otrdiena sāciet jaunu ideju īstenošanu. Iepazīšanās, kopīgu projektu apspriešana, apmaiņa ar noderīgu informāciju jau tuvākajā laikā palīdzēs aktīvi virzīt karjeras plānus. Visus nepieciešamos darbus mājās paveiciet jau piektdien, lai brīvdienās būtu vairāk brīva laika.

VĒRSIS

Darbs jums sāk nest vairāk prieka, arī attiecībās ar kolēģiem tagad jūtama labāka saskaņa un komforts. Šo nedēļu izmantojiet to jautājumu risināšanai, kas palīdzēs jums nostiprināt jaunās pozīcijas. Varat saņemt jaunu sadarbības piedāvājumu. Sestdienu veltiet saviem tuviniekiem, sarīkojiet nelielus mājas svētkus.

DVĪŅI

Lielisks laiks, kas pamodinās jūsu radošās rezerves un entuziasmu. Pirmdien pacentieties pabeigt to, ko esat apsolījuši kolēģiem un tuviniekiem. Otrdiena un trešdiena ir labākais laiks dažādām ar biznesu saistībām operācijām. Iespējami negaidīti notikumi, kuri liks jums ātri pārslēgties jaunam darbam. Brīvdienas ir piemērotas braucieniem.

VĒZIS

Sākas pozitīvu pārmaiņu laiks. Tagad daudz kas ir atkarīgs no tā, ko jūs apspriežat ar tuviniekiem un darījumu partneriem. Ir ļoti svarīgi atrast kopīgus mērķus, intereses, sadalīt lomas un slodzi. Joprojām daudz laika būs jāveltī mājas rūpēm, bet tas jums sagādās prieku. Brīvdienās varat paplašināt pazīšanās loku un atpūsties.

LAUVA

Labs laiks sakaru nostiprināšanai, vienošanos noformēšanai. Svarīgākos darbus sāciet otrdien. Braucieni un komandējumi būs labs stimuls jauna darbības virziena uzsākšanai. Iespējamas romantiskas iepazīšanās. Ceturtdien un piektdien vairāk laika atliciniet mājas rūpēm. Varat iegādāties interjera priekšmetus – aksesuārus, traukus, audumus vai arī kaut ko sev.

JAUNAVA

Iepriekšējo nedēļu sasprindzinājums jau ir aiz muguras, savus plānus tagad varēsiet īstenot labvēlīgākos apstākļos. Trešdien varat sākt kaut ko jaunu un paziņot apkārtējiem savus nodomus. Gaidiet pārsteigumus un esiet gatavi ieviest korekcijas pašreizējās attiecībās. Jums vēl divas nedēļas, lai paveiktu iespējami vairāk no ieplānotā

SVARI

Ļoti svarīga nedēļa. Pašlaik jūs saņemat atbildes un dividendes par saviem pūliņiem, liekat pamatus jauniem darbības virzieniem. Tagad ir optimāls laiks svarīgu lēmumu pieņemšanai personīgajā dzīvē. Trešdiena ir vislabāk piemērota reklāmas pasākumiem, darījumu noformēšanai.

SKORPIONS

Pirms svarīgām pārmaiņām darbā un personīgajā dzīvē vajadzētu apkopot paveikto un tikt skaidrībā, ko īsti jūs gribat sasniegt. Romantiskas ilūzijas pagaidām jums var likt nogaidīt. Pievērsiet uzmanību informācijai, kuru saņemsiet otrdien. Tā var jums pavērt jaunus horizontus vai arī palīdzēt ievirzīt “jaunās sliedēs” attiecības ar kādu jums svarīgu cilvēku.

STRĒLNIEKS

Šonedēļ var izveidoties pretrunīga situācija, kurā saskarsies jaunas iespējas un vecās saistības. Otrdien un trešdien pacentieties rast līdzsvaru. Apkārtējie veicinās jūsu ideju virzību un palīdzēs atrisināt privātus jautājumus. Ja jums kaut ko vajag – nekautrējieties, jautājiet, jo ļoti drīz jūsu stāvoklis dos iespēju atlīdzināt labo un ieviest daudz noderīgu jauninājumu kopējā darbā.

MEŽĀZIS

Būs jākoncentrējas tai jūsu darbības jomai, no kuras gaidāt ienākumus perspektīvā. Var rasties problēmas, tāpēc vēlams nevis klausīt apkārtējo padomiem, bet paļauties uz sevi. Izlēmība darbības jomā, kuru esat izvēlējušies, attaisnosies ceturtdien. Iespējams, jūs gribēsiet pārskatīt savas saistības un no kaut kā atbrīvoties.

ŪDENSVĪRS

Apstākļi būs jums labvēlīgi, lai gan jūs varat būt noskaņojušies kaut kam citam. Trešdien gaidāms pavērsiens, jūs izlemsiet pārskatīt savas attiecības vai saistības. Optimāls laiks pārmaiņām, taču jums būs ātri jāsaliek akcenti un jāatmet šaubas par savas izvēles pareizību. Piemērots laiks braucieniem. Paņemiet nelielu atvaļinājumu vai vismaz vienu brīvu dienu, lai atvilktu elpu.

ZIVIS

Ļoti veiksmīgs periods. Bez īpašas piepūles jūs gūsiet panākumus ieplānotajos darbos, saskaņosiet ar partneriem kopējās intereses un mērķus. Trešdien var izveidoties jauni apstākļi, kuri palīdzēs jums koriģēt darbību, lai sasniegtu iespējami labākus rezultātus. Arī ar finansēm viss būs kārtībā, taču neaizmirstiet, ka labie laiki nav mūžīgi, tāpēc veiciet noguldījumus un veidojiet uzkrājumus.

 

Jaunākie raksti