gardedis.lv
26 Mar

Nedēļas horoskops: 26. marts – 1. aprīlis

515112_94790-670x400x-604x270-1

AUNS

Šonedēļ būs jāliek lietā koncentrēšanās spējas un laba reakcija. Vairāk spēku nāksies tērēt sava stāvokļa saglabāšanai, interešu aizstāvēšanai, kļūdu labošanai. Risks neattaisnosies. Personīgajā dzīvē sāksies kaislību un vēlmju periods. Centieties neuzspiest mīļotajam cilvēkam savus uzskatus, taču droši mainiet apnikušās attiecību shēmas, atrodiet kopīgas nodarbes un vairāk laika pavadiet kopā ar draugiem.

VĒRSIS

Perioda pirmajā pusē esiet piesardzīgi, citādi varat nonākt neparedzētas izvēles priekšā. Negaidīti varat šķirties no savas pagātnes daļas, darbā var tikt izvirzītas jaunas prasības, tāpēc būs jāpārkārto savs grafiks. Neriskējiet ar naudu un līdz sestdienai neiegādājieties lielus pirkumus. Jūsu dzīvē pašlaik notiek pārmaiņas, tāpēc labs ārējais izskats un pašsajūta vairos spēkus un pārliecību.

DVĪŅI

Būs ļoti daudz darba, tāpēc nepalieliniet slodzi pēc savas iniciatīvas. Pirmdien nesteidzieties ar lēmumu pieņemšanu, savukārt galvenos pasākumus plānojiet ceturtdien un sestdien. Netērējiet laiku otršķirīgiem darbiem, taču neierobežojiet komunikāciju ar tiem, kuri var būt noderīgi jūsu plānu īstenošanā. Veltiet pienācīgu uzmanību veselībai. Darbā biežāk rīkojiet pārtraukumus.

VĒZIS

Jums var šķist, ka zaudējat kontroli kādā svarīgā jautājumā. Ja saspringtas gaidas kļūs par pastāvīgu jūsu dzīves pavadoni, tad tā arī notiks. Tāpēc labāk ļaujiet notikumiem ritēt savu gaitu, bet saviem tuviniekiem – rīcības brīvību. Ceturtdien varat ņemt grožus savās rokās un izbaudīt sajūtu, ka labāk par citiem zināt, kā atrast risinājumu. Sestdien varat plānot aktīvu atpūtu.

LAUVA

Jums šis būs visai sarežģīts periods. Planētu stāvoklis provocē ātru notikumu gaitu un neparedzamus pavērsienus attiecībās ar tuviem cilvēkiem. Sava loma var būt arī draugiem, tomēr nepārsteidzieties ar secinājumiem. Pēc kāda laika visu notiekošo vērtēsiet citādi. Toties šī nedēļa var būt bagāta ar jaunām idejām. Nedēļas svarīgākos darbus plānojiet sestdien. Rīkojieties drošāk, eksperimentējiet – veiksme ir jūsu sabiedrotā.

JAUNAVA

Jūsu vēlme visu darīt pareizi var nonākt pretrunā ar pārbaudījumiem, ko jums sola zvaigznes. Pirmdien un otrdien esiet vērīgi, uzklausot padomus un pieņemot lēmumus. Nav vēlami kontakti ar priekšniecību vai kontrolējošu iestāžu pārstāvjiem. No ceturtdienas situācija būtiski uzlabosies, taču būs jārisina problēmas, kuras radušās agrāk. Taču pārlieku nesteidzieties – dala problēmu var atrisināties pat no sevis.

SVARI

Šonedēļ atklāsies dažas problēmas, kuras beidzot pienācis laiks atrisināts. Jums neizdosies izvairīties no grūtībām, tāpēc bruņojieties ar pacietību un atrodiet domubiedrus. Tālus braucienus un komandējumus pagaidām labāk atlieciet – tie nedos gaidītos rezultātus. Nav vēlamas ķirurģiskas iejaukšanās, fiziska un emocionāla pārslodze. Trešdien jums būs vairāk iespēju īstenot savus plānus.

SKORPIONS

Priekšplānā izvirzīsies finansiāli jautājumi. Iespējami negaidīti sarežģījumi darījumos, pārbaudījumi lietišķajās un personīgajās attiecībās. Kompromiss jums palīdzēs ne tikai izvairīties no problēmām, bet arī rast atbalstu visai sarežģītā dzīves posmā. Rūpējieties un izrādiet uzmanību savam partnerim, parūpējieties, lai mājās būtu komfortabli. Tādējādi jums pamazām izdosies noregulēt situāciju.

STRĒLNIEKS

Negaidīti notikumi pirmdien un otrdien var izsist jūs no sliedēm. Lieciet lietā savu intelektu un rodiet ātru risinājumu. Taču nesāciet pēc savas iniciatīvas to, kas var sarežģīt jums dzīvi. Šonedēļ svarīga nozīme var būt darba sapulcēm un ģimenes apspriedēm, vēl jo vairāk tāpēc, ka jums dažkārt izdodas paredzēt to, ko apkārtējie nenojauš. Sākot ar piektdienu, viss veiksies labāk. Sestdien, ja būs nepieciešamība, pastrādājiet, vai arī atrodiet labu veidu, kā atjaunot spēkus.

MEŽĀZIS

Dodiet iespēju apkārtējiem dot savu artavu nedēļas sākumā radušos problēmu risināšanā. Necentieties visu uzņemties paši, arī tad, ja jums šķiet, ka neviens cits nespēs tik labi atrisināt jautājumus. Šonedēļ sākas paaugstinātas aktivitātes periods, tāpēc kopēju interešu labā pasaudzējiet savus nervus un spēkus. Arī mīlestībā nesteidziniet notikumus. Sagaidiet sestdienu un sarīkojiet mīļotajam cilvēkam romantisku braucienu vai vakariņas.

ŪDENSVĪRS

Pirmdien un otrdien neriskējiet ar to, kas jums ir svarīgs. Piedalīšanās avantūristiskos projektos draud ar krahu. Svarīgus darbus atlieciet uz nedēļas beigām un atdodiet vadības grožus tam, kurš pašlaik labāk kontrolē situāciju. Taču jūs varat droši risināt intelektuālus uzdevumus. Izskatiet idejas un priekšlikumus, taču nesteidzieties ar to īstenošanu. Personīgajā dzīvē varat saskarties ar nopietniem pārbaudījumiem.

ZIVIS

Pašlaik pirmajā vietā ir ģimenes intereses. Nedēļas pirmajā pusē nesāciet ieviest pārmaiņas mājās. Rūpējieties par tuviniekiem. Ceturtdien varat saņemt jaunu informāciju, varbūt, saņemsiet piedāvājumus, kuru perspektīvas pavērsies pēc kāda laika. Lai ko jūs darītu, naudas jautājumi un personīgā dzīve prasīs daudz uzmanības un lielāko daļu jūsu laika. Sestdien atpūtieties, gūstiet jaunus iespaidus.

 

Jaunākie raksti