gardedis.lv
12 Mar

Nedēļas horoskops: 12. – 18. marts

nedēļas-horoskops-1

AUNS

Atmodas un transformācijas nedēļa. Auni var atklāt savus radošos talantus un paspīdēt ar aktiera dotībām. Labs laiks sporta nodarbībām, fiziskiem vingrinājumiem, komunikācijai, laulības slēgšanai. Daudziem šīs zīmes pārstāvjiem būs jauni plāni, kuri būtiski uzlabos materiālo stāvokli. Darījumu cilvēkiem būs veiksmīgas tikšanās un sarunas.

VĒRSIS

Šajā periodā gaidāmas provokācijas un pārbaudījumi. Vēršu ģimenē iespējama neapmierinātība ar viņu uzvedību, kam par iemeslu var būt viņu neiejūtība vai pārlieka aizņemtība. Var būt krāpniecība, melīgi solījumi. Turklāt apstākļi var mudināt Vēršus rīkoties.

DVĪŅI

Krāsiet informāciju, jums var izdoties beidzot tikt vaļā no savām negatīvajām īpašībām un iegūt iekšēju brīvību. Dvīņi būs kustīgi, gluži kā Gaisa stihija, kurai tie pieder. Labvēlīgs periods komunikācijas paplašināšanai. Iespējamas jaunas iepazīšanās vai vecu sakaru atjaunošana. Pieturēsieties pie vecajiem uzskatiem un centīsieties īpaši neizcelties uz citu fona.

VĒZIS

Jums būs jauni plāni, idejas, taču tās realizēt izdosies tikai nedēļas nogalē. Var ierasties ciemiņi, turklāt jums ir iespēja sagādāt daudz jauku brīžu saviem tuviniekiem. Brīžiem var pārņemt neapmierinātība ar sevi, darbu un pat mīļoto cilvēku. Vēži, kuri fanātiski tiecas īstenot kādu ideju, nespēs reāli novērtēt neviennozīmīgo situāciju. Visa viņu darbība var izrādīties viena liela kļūda.

LAUVA

Nav izslēgti negaidīti likteņa pavērsieni. Augstais enerģētiskais potenciāls liks pārāk slinkajiem šīs zīmes stiprā dzimuma pārstāvjiem demonstrēt maksimālu aktivitāti un darba spējas. Perioda otrajā pusē problēmas pastāvīgi atgādinās par sevi, tās būs jārisina.

JAUNAVA

Iespējams, jums izdosies īstenot ieplānoto vai arī plūksiet sava saspringtā darba augļus. Ļoti iespējami negaidīti ienākumi, dāvanas, pārsteigumi. Labvēlīga nedēļa. Pārliecība par savu taisnību un spēja to pierādīt palīdzēs gūt panākumus jebkurā jomā.

SVARI

Enerģētiskais potenciāls ir zemā līmenī. Jums būs vairāk nekā ierasts jānodarbojas ar ģimenes un sadzīves problēmām. Visi jauni darbi var izrādīties neveiksmīgi, bet cerībām nebūs lemts piepildīties. Tas var novest pie nervu pārslodzes, kā rezultātā var zust interese par ģimenes vērtībām un pārņemt nomāktība. Taču jūs varat arī nonākt pie secinājuma, ka jūsu problēmas ir nieks salīdzinājumā ar citu cilvēku pārdzīvojumiem.

SKORPIONS

Panākumus gūs tikai tie Skorpioni, kuri tic saviem spēkiem un pārliecībai. Līdzsvarotība un pieticība var ievērojami celt jūsu autoritāti, uzlabot materiālo stāvokli, kā arī izveidot un nostiprināt attiecības ar tuviniekiem. Daudzus Skorpionus gaida mierīga un harmoniska nedēļa. Viņiem radīsies iespēja veiksmīgi pārvarēt visas problēmas.

STRĒLNIEKS

Strēlniekiem var būt jauni un perspektīvi plāni. Iespējams, viņu personīgā dzīve brīnumainā veidā saskanēs ar profesionālo darbību. Tas, savukārt, ieviesīs pārmaiņas daudzu šīs zīmes pārstāvju dzīvē. Zvaigznes brīdina Strēlniekus – vīriešus par iespējamiem finansiāliem zaudējumiem. Var rasties sarežģījumi attiecībās ar tuviem cilvēkiem šo nepatikšanu dēļ.

MEŽĀZIS

Pabeidziet iesākto, apkopojiet rezultātus, esiet gatavi jaunam posmam savā dzīvē. Iespējams, Mežāžiem radīsies vēlēšanās kaut ko mainīt, taču šīs pārmaiņas jūs var arī biedēt. Pretrunīgs notiekošā vērtējums sarežģīs situāciju, attiecības ar apkārtējiem. Ne visai labs laiks lietišķiem kontaktiem.

ŪDENSVĪRS

Gribēsiet ar kādu dalīties iespaidos un apspriest savas problēmas. Veiksme pavadīs tos, kuri ir patstāvīgi izstrādājuši, apsvēruši un tikai pēc tam īstenojuši savu plānu. Labvēlīgs laiks pilnvērtīgai atpūtai, izklaidēm. Iespējams, jums atdos vecus parādus. Enerģētiskā potenciāla uzlabošanās var veicināt pozitīvas pārmaiņas dzīvē.

ZIVIS

Zivis gaida visādā ziņā pozitīva nedēļa. Labs laiks jebkāda darba sākšanai. Jūsu labklājība pieaugs tikai tad, ja pārvaldīsiet naudu, nevis tā jūs. Piemērots laiks plānu un vēlmju īstenošanai, braucieniem un ceļojumiem, kā arī, lai pārceltos uz jaunu dzīvesvietu. Var realizēties seni daudzu Zivju sapņi.

 

Jaunākie raksti

Powerball lottery - Buy 1 ticket, get 1 free!