gardedis.lv
12 Feb

Nedēļas horoskops: 12. – 18. februāris

nedēļas-horoskops

AUNS

Vēlme satuvināties ar otru cilvēku un izpētīt jaunus savstarpējo attiecību šķautnes var nonākt pretrunā ar vēlēšanos saglabāt neatkarību. Konfrontācija, sāncensību šonedēļ būs kā fons kontaktiem, kuros jūs pretendējat uz līdera godu. Pirmdien un otrdien rīkojieties izlēmīgāk. Negaidīti argumenti sarunās ar partneriem nāks par labu kopējai lietai. Ceturtdien samaziniet aktivitāti un līdz nedēļas beigām nepieņemiet svarīgus lēmumus.

VĒRSIS

Ja jums šonedēļ ir konkrēti uzdevumi, sāciet tos realizēt jau pirmdien. Lai gan ne viss ritēs pēc plāna, rezultāti iepriecinās. Šajā dienā būs veiksmīgi arī pirkumi, varat apmeklēt izstādes, kosmētisko salonu. Trešdiena ir piemērota svarīgām sarunām. Brīvdienās atrodiet nodarbi, kas palīdzēs aizmirst pagaidām neatrisināmas problēmas. Labākais risinājums ir pavadīt laiku kopā ar tuviniekiem.

DVĪŅI

Pirmdien izdosies ielikt labus pamatus svarīgu jautājumu risināšanai šajā nedēļā. Būs jaunas vilinošas idejas un plāni. Uzmanīgi sekojiet notikumu attīstībai. Partneri var rīkoties negodīgi, nepildīt saistības un vienošanās. Ceturtdien varat nonākt strupceļā, taču pagaidām jums nav jāizdara izvēle, jo pēc dažām dienām visa atrisināsies pats no sevis. Sestdienu izmantojiet braucieniem un aktīvai atpūtai.

VĒZIS

Labs laiks mājokļa interjera uzlabošanai. Pirmdien varat iepirkties, sākt savu dizaina projektu īstenošanu vai arī uzaicināt šiem mērķiem speciālistus. Arī personīgajā dzīvē gaidāmas pozitīvas pārmaiņas. Trešdien neizvairieties no atklātas sarunas. Tā veicinās tuvināšanos, bet romantiski vilinājumi un jūtu paradoksi pamodinās jūsu interesi par flirtu un ienesīs dzīvē jaunus iespaidus.

LAUVA

Netērējiet savus spēkus otršķirīgiem darbiem. Jau pirmdien negaidīta informācija var pievērst jūsu uzmanību kādam virzienam. Iespējams, gribēsiet pārskatīt partnerattiecības. Perioda pirmajā pusē negaidītus un efektīvus risinājumus jums pateiks priekšā partneri. Sākot ar ceturtdienu, samaziniet aktivitāti. Ieteicams izvēlēties novērotāja pozīciju un vairāk laika veltīt personīgu jautājumu kārtošanai.

JAUNAVA

Koncentrējieties finansiālu jautājumu risināšanai. Pieaugs ienākumi, taču var palielināties arī jūsu tēriņi. Ja neesat paspējuši atpūsties vasarā, paņemiet atvaļinājumu. Turpmāk būs daudz darba, bet tagad jums ir iespēja atbrīvoties no sasprindzinājuma, vairāk laika pavadīt dabā. Labvēlīgs laiks braucieniem, jo īpaši nedēļas pirmā puse. No piektdienas sarunas ar tuvu cilvēku ievirziet neitrālā gultnē, lai izvairītos no iespējamām problēmām.

SVARI

Nedēļas pirmajās divās dienās jums labi veiksies darbi, kur jūs varēsiet likt lietā savas radošās spējas. Apmeklējiet izstādes, prezentācijas, ieviesiet kaut kādus modernus elementus savā mājoklī. Trešdien var rasties problēmas, ja neveltīsiet uzmanību signāliem, kurus sāksiet saņemt jau laikus. Personīgajās attiecībās pirms brīvdienām var sakrāties pretenzijas pret partneri.

SKORPIONS

Jūs var nodarbināt prestiža un dominēšanas jautājumi, taču pagaidām labāk veltiet laiku savam imidžam, iepērcieties. To vislabāk darīt nedēļas pirmajā pusē. No ceturtdienas būs jāsaskaras ar problēmām, jo vairs „nedarbosies” dažas ierastas attiecību shēmas. Nesteidzieties ar iniciatīvas izrādīšanu, taču nekavējiet to, kā laiks jau pagājis. Ieteicams atbrīvoties no vecām mantām.

STRĒLNIEKS

Pieņemsiet lēmumus un tos īstenosiet vienā elpas vilcienā. Tikšanās, jaunu darbības virzienu apspriešanu, darbu ar reklāmu plānojiet nedēļas pirmajā pusē. Pēc tam būs jāveltī laiks mājas rūpēm. Emocijas daudzējādā ziņā noteiks notikumu gaita. Nesarežģījiet jau tā saspringto gaisotni, atrodiet iespēju, kā atjaunot attiecības. Braucienus, tikšanās ar draugiem varat plānot sestdien.

MEŽĀZIS

Precīzi nosakiet turpmākos uzdevumus. Iespējas paplašinās, taču pagaidām vēl deg dzeltenais luksofora signāls. Vāciet informāciju, paplašiniet sakarus un veiciet ikdienas darbu. Ceturtdien esiet prātīgi un savaldīgi situācijās, kurās dalībnieku intereses būs pretrunīgas. Pēc dažām dienām izdosies rast kompromisu. Svētdien nāks par labu jebkāda fiziska slodze.

ŪDENSVĪRS

Pirmdien un otrdien jūsu fantāzijas var izrādīties gluži pamatotas un pietuvinās oriģināla risinājumam. Darījumus noformējiet ātri un uzreiz sāciet īstenot plānus. pašlaik neceriet uz slodzes samazināšanos, bet jums ir labas perspektīvas, tāpēc ir vērts papūlēties. Brīvdienās dodieties dabā. Plašums un miers ļaus ātri atjaunot spēkus.

ZIVIS

Pirmdien sāksies labvēlīgs periods, kurš ilgs gandrīz divus mēnešus, tāpēc jums izdosies atrisināt iepriekš atliktos jautājumus. Sarunas un citus svarīgus pasākumus plānojiet trešdien. Savukārt ceturtdien ieteicams mēģināt tikt vaļā no kaitīgiem ieradumiem vai mantām, kuras izgājušas no modes. Ieviesiet kārtību savā skapī, atbrīvojiet vietu jaunām lietām. Nedēļas otrajā pusē iespējams liels sasprindzinājums. Centieties darbā biežāk rīkot pārtraukumus.

 

Jaunākie raksti