gardedis.lv
05 Feb

Nedēļas horoskops: 5. – 11. februāris

nedēļas-horoskops

AUNS

Nesamaziniet tempu, pacentieties pabeigt kādu daļu darba, lai redzētu rezultātu. Jūs gaida unikāls periods, un tam ir pienācīgi jāsagatavojas. Otrdiena un trešdiena ir piemērota sīkiem ikdienas darbiem, kārtības ieviešanai un nepieciešamās informācijas iegūšanai. Esiet atklāti ar mīļiem un tuviem cilvēkiem, nekavējiet pārmaiņas. Izklaides un braucienus plānojiet svētdien.

VĒRSIS

Vairāk laika veltiet savas dzīves estētiskajai pusei. Darbā ieteicams nodarboties ar reklāmas un dizaina jautājumiem. Lielāku vērību veltiet savu bērnu lūgumiem un problēmām. Izdariet to, ko esat solījuši. Otrdien risiniet praktiskus jautājumus, īstenojiet idejas. Labs laiks kolektīvam radošam darbam – jūs varat uzņemties vadītāja pienākumus.

DVĪŅI

Jūsu slodze pieaugs, turklāt būs daudz vilinošu perspektīvu. Personīgajā dzīvē šī nedēļa būs viena no labākajām gadā, lai attiecībās sasniegtu jaunu līmeni. Varat noformēt darījumus, nodarboties ar reklāmu. Trešdien iespējami negaidīti notikumi. Mainiet ierasto komunikācijas stilu ar apkārtējiem, tas var dot labu efektu, taču neizdariet spiedienu un nesteidziniet.

VĒZIS

Šonedēļ nosakiet konkrētus plānus un centieties izdarīt paspēt iespējami vairāk. Izkristalizēsies dažas attiecību nianses, kuras palīdzēs jums izvēlēties jaunu uzvedības taktiku. Labs laiks svarīgu lēmumu pieņemšanai saistībā ar ģimeni un personīgo dzīvi. Trešdien neatsakieties no tikšanās, aktīvi sarakstieties, jo jauna informācija var palīdzēt izvēlēties pareizos orientierus.

LAUVA

Pirmdien bez kavēšanās iesaistieties situācijas risināšanā. Paplašiniet paziņu loku, apspriediet ar partneriem plānus. Jūsu panākumi karjeras veidošanā pašlaik ir atkarīgi no tā, kādas attiecības veidosiet ar kolēģiem. Trešdien esiet uzmanīgi, risinot finanšu jautājumus. Nedēļas otra puse ir labvēlīgāka dažādiem pasākumiem, reklāmai, lekcijām.

JAUNAVA

Beidzamajā laikā jūs esat guvuši panākumus, pateicoties prātīgai rīcībai un pacietībai. Taču piektdien var pievilt partneri vai arī negaidīti būs jāsāk nodarboties ar kaut ko jaunu. Nepretojieties pārmaiņām, jo nekas nenotiek nejauši. Centieties rast kompromisu strīdīgās situācijās. Jums ir divas nedēļas, lai nostiprinātu savas pozīcijas. Brīvdienās ierobežojiet tēriņus un izklaides.

SVARI

Šis ir viens no gada svarīgākajiem lūzuma periodiem, kad ir svarīgi atstāt pagātnē to, ko esat pabeiguši, un gatavoties kārtējam intensīvam posmam darbā un personīgajā dzīvē. Pašlaik jūs esat notikumu centrā, tāpēc centieties rast skaidrību visos svarīgajos jautājumos. Risiniet darbā iekārtošanas un izglītības jautājumus, droši mainiet imidžu un attiecību stilu.

SKORPIONS

Šis ir izšķirīgs laiks darījumos, kuriem esat veltījuši gana daudz spēku un laika. Tagad jūs esat daudz tuvāk panākumiem, taču ir jāpieņem atbildīgi lēmumi. Nemeklējiet draugu padomus – jūs, kā vienmēr, savu jautājumu spēsiet atrisināt daudz veiksmīgāk. Svētdiena var mainīt jūsu plānus. Pievērsiet uzmanību šķietami nejaušai informācijai.

STRĒLNIEKS

Darbs komandā pašlaik būs visproduktīvākais. Draugiem, kolēģiem un citiem ieinteresētiem cilvēkiem var būt svarīga loma tajās dzīves jomās, kurās jūs esat noskaņojušies pārmaiņām. Trešdien stresam vai ekstremālām situācijām var būt negaidīti pozitīvs efekts. Taču neaizmirstiet par savām saistībām, darbojieties kolektīva interesēs.

MEŽĀZIS

Nedēļas pirmajā pusē risiniet aktuālas problēmas. Ja nepaspēsiet ieviest kārtību darbā un savā mājoklī, ļoti drīz var sākties juceklis. Apkārtējie jums labprāt palīdzēs, ja pareizi organizēsiet kopējo darbu. Nedēļas vidū sāksies pārsteigumi. Būs daudz satraukumu, taču tie galvenokārt būs saistīti ar pozitīvām pārmaiņām gan darbā, gan personīgajā dzīvē. Nekavējiet pārmaiņas.

ŪDENSVĪRS

Grūtības ir aiz muguras, jūs baudāt priekšniecības un kolēģu labvēlību. Trešdien iespējami pēkšņi pārdzīvojumi. Pirmām kārtām domājiet par veselību un savām interesēm. Stress ātri pāries, tērējiet laiku tam, kas jums tiešām ir svarīgs. Brīvdienās gūsiet enerģiju, entuziasmu. Var īstenoties kāds sen sapnis, taču būs jāizrāda iniciatīva.

ZIVIS

Drīz jums būs ļoti daudz darba, tāpēc šajā nedēļā pacentieties sakārtot savu dzīvi. Trešdien iespējamas grūtības ar cilvēkiem, kuri jums ir ļoti svarīgi. Spontāna reakcija var izrādīties vispareizākā, un tas palīdzēs saprasties vēl labāk. Pacentieties līdz brīvdienām nokārtot visus finanšu jautājumus. Varat risināt mantojuma lietas, stāties īpašuma tiesībās, ņemt aizdevumu vai kredītu.

 

Jaunākie raksti