gardedis.lv
18 Dec

Nedēļas horoskops: 18. – 24. decembris

Nedēļas horoskops

AUNS

Šonedēļ jums pavērsies daudz jaunu iespēju. Galvenais ir izdarīt pareizo izvēli un pirmām kārtām darīt to, kas uzlabos jūsu materiālo stāvokli. Strādājiet perspektīvai, aiciniet uz sarunām potenciālos partnerus. Ceturtdien varat slēgt darījumus, risināt finansiālus jautājumus. Pildiet saistības, solījumus – šis ir labs laiks gan attiecību noformēšanai, gan jauna darbības virziena uzsākšanai.

VĒRSIS

Pašlaik uzmanības centrā būs mājas rūpes un personīgās attiecības. Pirmdien neierobežojiet savas iespējas, jo darba rezultāti jūs var patīkami pārsteigt un iepriecināt. Sniedziet atbalstu un palīdzību tam ģimenes loceklim, kuram radīsies jaunas perspektīvas. Šajā laika jums nāksies vairākkārt pabūt psihoterapeita lomā, uzklausot draugus vai kolēģus. Nedēļas nogalē centieties ieņemt aktīvāku pozīciju, pievērsieties darbiem, kurus uz laiku bijāt pametuši novārtā.

DVĪŅI

Pienācis laiks padziļināt sakarus. Izrādiet emocijas, apspriediet ar tuvu cilvēku nākotnes plānus. Svarīgs notikums iespējams ceturtdien. Atklāta saruna kļūs par atskaites punktu, lai sāktu sadarboties pēc jauniem noteikumiem. Visam pašlaik notiekošajam ir nopietnas perspektīvas, tāpēc svarīgu lēmumu pieņemšanu neatlieciet uz vēlāku laiku. Nedēļas nogalē būs jauni orientieri darījumos.

VĒZIS

Jūs esat gatavi uzņemties jaunas saistības. Un, ja darbā viss rit pēc plāna, varat veltīt šo nedēļu mājas rūpēm. Izrotājiet mājokli, mācieties, apmeklējiet salonus un veikalus. Perioda otrajā pusē var tikt pārbaudītas jūsu jūtas. Ceturtdien neizvairieties no atklātas sarunas ar tuvu cilvēku. Viss pašlaik notiekošais ir svarīgs un tam būs turpinājums nākotnē.

LAUVA

Jūs var pārņemt bažas, vai pietiks spēka un līdzekļu plānu īstenošanai. Pagaidām īpaši nesteidzieties, taču arī nepalaidiet garām iespējas, kuras pašas krīt jums rokās. Trešdien neatslābinieties, citādi ātrā notikumu attīstība var izsist jūs no sliedēm. No ceturtdienas izdosies atjaunot svarīgāko jūsu dzīves aspektu kontroli. Brīvdienas veltiet atpūtai un izklaidēm, jo no pirmdienas atkal būs daudz jāstrādā.

JAUNAVA

Jūs varēsiet revanšēties par visām zaudētajām iespējām beidzamajās nedēļās. Draugi un paziņas var palīdzēt īstenot jūsu idejas. Savu plānu svarīgāko daļu šonedēļ vēlams īstenot ceturtdien. Attiecībās ar tuviem cilvēkiem ir svarīga saliedētība un spēja saprast pretēju viedokli. Tagad ir labs laiks apvienoties kāda projekta īstenošanai.

SVARI

Galvenais ir savaldīt emocijas. Tādējādi jums izdosies aizstāvēt savu viedokli un visu izdarīt tā, kā uzskatāt par vajadzīgu. Jūsu dzīvē pieaugs draugu loma. Piemērots laiks plānošanai, perspektīvu apspriešanai un nepieciešamās informācijas meklēšanai. Nesteidzieties, jo izrāviena brīdis vēl nav pienācis. Izmantojiet iespēju, lai atpūstos, vairāk laika veltiet veselībai un ārējam izskatam.

SKORPIONS

Lai esat gatavi neatlaidīgi iet pretī savam mērķim, pagaidām neizdosies visu kontrolēt. Nogaidiet ar jaunu projektu sākšanu, ja jūtat, ka partneri vēl nav tam gatavi. Personīgajā dzīvē labvēlīgākas tendences. Lai gan beidzamajā laikā jūs veltījāt mazāk uzmanības mīļotajam cilvēkam, tagad ir laiks to labot. Ceturtdien atrodiet laiku randiņam.

STRĒLNIEKS

Noskaņojieties tam, ka būs daudz jāstrādā. Labs laiks ilgtermiņa projekta uzsākšanai. Ja pirmdien jums izdosies izvairīties no papildus slodzes, varat meklēt nepieciešamo informāciju un organizēt sarunas. Tagad jums būs nepieciešami pārliecinoši argumenti, lai pārliecinātu priekšniecību vai partnerus par jūsu viedokļa pareizību. Brīvdienās atpūtieties un krājiet spēkus.

MEŽĀZIS

Iespējamas pārmaiņas profesionālajā jomā. Šonedēļ noskaidrosies jūsu iespējas un saistības, kuras būs jāuzņemas, savukārt pasākumus labāk plānot nākamajā nedēļā. Trešdien neļaujiet vaļu emocijām pat tad, ja jutīsiet, ka uz jums tiek izdarīts spiediens. Ceturtdien atrodiet papildus argumentus un domubiedrus, lai aizstāvētu savu viedokli. Pacentieties, lai tuvs cilvēks šajā laikā nejustos atstumts.

ŪDENSVĪRS

Šī nedēļa var būt īsts pārbaudījums jūsu jūtām. Iespējams, kādas attiecības nav izturējušas laika pārbaudi, un jūs nolemsiet no tām atteikties. Būs daudz atklātu sarunu un atzīšanos. Taču, ja jums ar partneri ir kopīgas intereses, pašlaik attiecības var sasniegt jaunu līmeni. Trešdien neļaujieties provokācijām darbā, bet mājās esiet iecietīgi pret tuviniekiem. Var rasties sajūta, ka darba kļūst aizvien vairāk, tāpēc brīvdienās organizējiet sev pilnvērtīgu atpūtu.

ZIVIS

Ja jums jārisina aktuāli jautājumi vai arī plānojat kaut ko jaunu, pasteidzieties. Arī svarīgas sarunas neatlieciet uz nākamo nedēļu. Pašlaik ir laba iespēja izveidot atbalsta grupu un apspriest plānus tuvākajam laikam. Jūsu pozīcijas nostiprināsies, ja pienācīgi pratīsiet novērtēt notiekošo. Personīgajā dzīvē ir lieliskas perspektīvas nostiprināt attiecības. Taču partnera greizsirdību var izraisīt pat nevainīgs flirts.

Ideāla nedēļa lai vinnētu loterijā:
World lotteries - Get your lottery ticket!

 

Jaunākie raksti