gardedis.lv
16 Oct

TARO horoskops 16. oktobris – 22. oktobris

nedēļas horoskops

AUNS Pieņemiet kolēģu, partneru palīdzību, atrisiniet ieilgušas problēmas pirms veriet durvis jaunā virzienā.  Sakārtojiet juridiskos jautājumus pirms veiciet kapitālieguldījumus  darījumos. Iespējamas prēmijas, sociālie pabalsti un atbalsti. Jauns impulss grūdiens jaunai darbībai. Nepieciešams atvaļinājums, tas nāks par labu, lai iegūtu emocionālo stabilitāti. Neļaut vaļu greizsirdībai privātajā dzīvē. Mīlestībai , intīmām attiecībām izrādīsiet lielas aktivitātes. Kādam var atjaunoties veca mīlestība. Veselība stabila. Vakaros nepārēsties.

VĒRSIS Konflikti, asas vārdu pārmaiņas, steidzīga rīcība, nestandarta situācija novedīs pie pozitīva risinājuma. Ar komandas darbu iespējams panākt augstus rezultātus un parādīt sevi. Finansēs ienākumi un izdevumi sabalansēti. Privātajā dzīvē intelektuāli mainīties uz augšu, atbalstīt  un stiprināt partneri. Veselība-galvas sāpes, migrēna, asinsspiediens var sagādāt diskomfortu.

DVĪŅI Globāli mainīsies skatījums uz lietām caur paša bailēm . Caur smagu darbu un neapmierinātību, cīņu vienatnē pārvarot bailes iegūs spēcīgu pozīciju un naudas ieguvumu. Par finansēm nemierīga sajūta. Ienākumus gūsiet caur smagu darbu. Spēks būs, lai pārvarētu šķēršļus. Jaunas romantiskas tikšanās  var novest pie vilšanās un atriebības. Tas aizēnos ceļu pie īstām jūtām. Ja vēlaties būt laimīgs nometiet ilūzijas. Veselība -jāuzmana urīnceļi un dzimumceļi.

VĒZIS Turpināsiet celties augšup intelektuāli. Ieraudzīt īstenību katrā vārdā un graudā, gūsiet baudu no intelektuālām lietām. Naudu nopelnīsiet ar grūtu darbu. Jāpāriet citā līmenī, jānosprauž jauni mērķi. Tas nesīs izmaiņas finansu lietās. Veselība -uzmanieties no saaukstēšanās. Jāceļ imunitāte. Jāsaudzē sirds un dzimumceļi. Seksuālajās attiecībās var vilties. Apmierinot instinktus nedod drošību nākotnei. Skatīsieties uz lietām reāli.

LAUVA Labi veiksies darījumi sakarā ar naudas lietām. Palīdzību sniegs sieviete. Parādnieki var atgriezt naudu par ko vairs pat nesapņojāt. Par naudu vajadzēs pacīnīties. Ļoti augsts radošais potenciāls. Jāsakārto mīlas lietas jaunā statusā. Partnerattiecībās eksistenciālas skumjas, šķiršanās kas var radīt naidu. Esiet gatavi  saprast partneri, atmetiet savu ego, sniedziet atbalstu. Veselība -tonuss paaugstināts. Tie kas slimo veiksmīgi izveseļosies.

JAUNAVA Aktīvs laiks, jaunas zināšanas, redzēsiet situāciju uz priekšu. Negaidīti var pazaudēt naudu kļūstot par finansu upuri. Sargājiet makus, kartes. Daudz rūpes par bērniem un mājdzīvniekiem. Pagātnes kļūdu labošana. Partnerattiecībās māksla atrast zelta vidus ceļu. Ja dodaties ceļojumā pārbaudīt vai visi dokumenti ir kārtībā. Veselība – jāsaudzē galva, nervi.Iespējami  spēcīgi satricinājumi, uzmanīgi lietot medikamentus un alkoholiskos dzērienus. Piesardzīgi un mierīgi vadīt 20 oktobri .

SVARI Nepieciešams sakārtot ne tikai dokumentu lietas bet arī galvā rast skaidrību. Paļauties tikai uz sevi. Būs liels gribasspēks. Partnerattiecībās jāizdara izvēle – viss izdosies. Caur cīņu iegūsiet mieru, lai var izlīgt . Vadot auto  nepārsniegt ātrumu un uzmanīgi uz ceļa, lai nepiestāda sodu naudu. Īpaši piesardzīgi 20 oktobrī. Tērēsiet naudu bērnu vajadzībām. Nestabilitāte naudas lietās. Veselība – par sevi atgādinās mugura, asinsspiediens, galvas sāpes.

SKORPIONS Izgaismosies priecīgi notikumi . Sapratīsiet ko un kā, kāpēc darīt. Jauns posms, jauni laiki- sasniegs labus rezultātus . Prieks, veiksme visās lietās. Naudas problēmas izkustēsies no stagnācijas. Iespējams krietni nopelnīt citu personu  dēļ, caur citām personām pieaugs labklājība. Var iestāties eiforija. Veselības jomā labsajūta, ka negribēsies pat kustēties. Privātajā dzīvē iepazīšanās, bildinājumi, liela laime, ekstāze. Ieteikums – par savu laimi skaļi nerunāt, skauģi neguļ . Skorpioniem svētku noskaņojums.

STRĒLNIEKS Klusumā risināsiet savas problēmas. Dvēseles trauksme, bailes, izskaidrošanās pašam ar sevi, pašizolācija. Palīdzību,atbalstu no kolēģiem, vai no malas variet saņemt, bet  to neievērosiet, ignorēsiet. Naudas lietās jāpaļaujas tikai uz sevi, iespējams aizkavēsies algas izmaksas. Daudz laika pavadīsiet aktīvā darbā. Var atgriezties vecās kaites. Jāpievērš uzmanība kuņģim, kas var sāpēt dēļ bailēm, nerviem. Privātajā dzīvē atsvaidziniet partnerattiecības. Var veidoties jaunas jūtas pret kolēģi darba vietā.

MEŽĀZIS Vēlēšanās piepildīsies. Jauni kontakti, veiksme . Sen gaidīts, pelnīts apbalvojums par labu meistardarbu . Karjeras augšupeja. Nauda pie jums plūdīs pat no vairākiem kanāliem un to tērēsiet daudzpusīgi, arī izklaidei. Jauns posms darba lietās, jauni uzdevumi, kvalifikācijas celšana. Veselība – jācenšas galvu turēt skaidru, lai nav pārslogota. Pēc iespējas daudz jāuzturas  svaigā gaisā. Partnerattiecībās var ieraudzīt un saprast kas ir kas.

ŪDENSVĪRS Prieks, dziļa laimes sajūta un panākumi par ieguldīto darbu, uzplaukums. Darbs, karjera iepriecinās. Finanšu labklājība nāks caur vīriešu kārtas pārstāvi. Veselība nostiprināsies, slimības atkāpsies, labs noskaņojums un tonuss. Iespējams, ka jāpalīdz tuviniekam, smaguma sajūta. Mierināsiet, ka viss ir pārejošs. Par atpūtu priekš sevis arī nevajag aizmirst.

ZIVIS Vientulības sajūta, viss apnicis. Enerģijas trūkums. Piespiedu kārtā lietu izbeigšanās, zaudējumi. Censties nestrīdēties ar tuviniekiem, pirms miega izlīgt un ar mieru doties gulēt. Iespēja virzīties pa karjeras kāpnēm. Vāciet informāciju, kura noderēs  mērķa sasniegšanai. Nedēļas nogalē veiksmīgi pirkumi.  Ūdens procedūras, baseins, pirts nāks par labu iekšējam mieram un labsajūtai.

TARO kāršu horoskopu piedāvā Natalija Novikova – www.ezoterikanano.lv

 

Jaunākie raksti