gardedis.lv
03 Jul

Turpinās Liepājā pazudušā zēna meklēšana; nepieciešama brīvprātīgo palīdzība

Screenshot_1

Lai arī Liepājā pazudušā zēna meklēšana turpinājās visu nakti, viņš pagaidām vēl nav atrasts, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.
“Pēc pavadītas smagas nakts rīts vēl nav nesis rezultātu,” norāda Valsts policija. Zēns aizvien tiek meklēts, Liepājā uzrunā sabiedriskā transporta šoferus, lai viņi pievērš uzmanību pasažieriem, kā arī tiek izplatītas skrejlapas ar zēna foto attēlu.
Meklēšanā iesaistītie visas nakts garumā pārmeklējuši Liepāju.
Vakar ap plkst.15 Valsts policijā saņemts iesniegums par to, ka sestdien ap plkst.8.30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā izgāja piecgadīgais Ivans Berladins.
Zēns ir 1,28 metrus garš, vidējas miesas uzbūves, viņam ir īsi, gaiši mati, zilas acis. Zēnam mugurā bija krekls ar uzrakstu – zaļš vai oranžs, zila adīta jaka ar rāvējslēdzi un zilas sporta bikses. Kājās bija raibas zeķes un sandales bēšā krāsā. Zēns sarunājas krievu valodā.
Valsts policijas rīcībā ir informācija, ka sestdien ap plkst.10 kāds iedzīvotājs manījis zēnu ar līdzīgām pazīmēm autobusa pieturā, līdz ar to, ļoti iespējams, ka zēns var atrasties arī kaut kur pilsētas centrā. Valsts policija lūdz iedzīvotājus pievērst uzmanību bērnu rotaļu laukiem, veikaliem un jebkurām citām vietām, kurās bērni varētu uzturēties.
Savukārt sestdien ap plkst.18 zēns redzēts Tosmarē, pie kāda sporta laukuma. Nav izslēgts, ka bērns aizvien pārvietojas šajā rajonā, tomēr policija aicina būt vērīgiem visiem liepājniekiem, jo precīza bērna atrašanās vieta aizvien nav zināma. Jaunākā informācija liecina, ka bērnam mugurā bijis sarkans krekls ar multeņu varoņa “Zibens Makvīna” attēlu uz tā.
Ņemot vērā, ka bērns visticamāk ir kustībā, tādēļ policija aicina katru Liepājas iedzīvotāju rūpīgi apsekot, ja ne tālākas teritorijas, tad vismaz savu māju apkārtni – tādējādi, kopīgiem spēkiem apsekojot, iespējami plašāku teritoriju. Tāpat Liepājas iedzīvotāji tiek aicināti pievērst uzmanību vecākiem ar bērniem – ar ko bērni spēlējas rotaļu laukumos un ar ko runā.
Zēna meklēšanā ir iesaistīta Valsts policija, Liepājas pilsētas pašvaldības policija, Zemessardze, Nacionālie bruņotie spēki. Tomēr ir nepieciešama arī brīvprātīgo iesaiste. Pieteikties iespējams, zvanot uz tālruņa numuru 110.
Ja kādam ir informācija par zēna iespējamām uzturēšanās vietām, policija par to lūdz informēt, zvanot uz tālruņa numuru 110.
19554307_1381284795300755_7848001636806683757_n - Copy

Avots: www.liepajniekiem.lv

 

Jaunākie raksti