gardedis.lv
30 Dec

MAXIMA neatbild par atstātām mantām

MAXIMA

Pirms divām dienām piedzīvoju kādu notikumu jau bēdīgi slavenajā MAXIMA.
Šoreiz Juglas MAXIMA. Tā, kā mantas bija daudz,  atstāju tās skapītī, durvis aizslēdzu, taču, kad sapirkos-devos pie sava skapīša, mierīgi to atslēdzu, bet tur iekšā ielikts jau cits maisiņš ar citām mantām.
Protams, uzreiz uzmeklēju apsargu, kurš arī atnāca –parādīja lapiņu, ka MAXIMA neatbild par atstātām mantām un pilnīgi  bez jebkādas intereses izrādīšanas devās prom. Paspēju uzjautāt par kamerām – bet, redz, tur neesot!
Interesanti, ka tieši tur, kur tās vajadzīgas visvairāk – tās vienkārši nav.  Zīmīgi, ka nesen tieši šāds pats atgadījums notika draudzenei, tikai Cēsu MAXIMA.
Tieši tāpēc neko vērtīgu skapītī neatstāju.  Mans mērķis, protams, nav atgūt tās mantas, bet gan pabrīdināt citus, jo ir cilvēki, kas skapīšos atstāj  mantas par kurām zagļi ļoti priecātos!  Tam, kas paņēma manu maisiņu  noteikti bija vilšanās, jo tur iekšā bija vien drēbes! Taču fakts paliek fakts, kas tāpat nav patīkams. Un ir liela neizpratne-kā var no aizslēgta skapīša paņemt mantas, ielikt citas un vēl aizslēgt!  Tas nozīmē tikai to, ka kādam ir cita atslēga vai arī viena atslēga der visiem skapīšiem!   Kā arī attieksme no veikala puses ir  gaužām bēdīga, taču par to gan es vairs nebrīnos.

Mīļie cilvēki, nesiet savas mantas kaut zobos, bet MAXIMAS skapīšos neatstājiet, jo tie ir brīvi pieejami jebkuram! 

Novēlējums tam, kas paņēma maisiņu – Lai labi valkājas!

Zanda Ieviņa

 

Jaunākie raksti